Binance vstupuje do DeFi – Spúšťa konkurenciu Uniswap DEX-u o ktorej musíte vedieť

0

Binance Liquid Swap a nový AMM pool sú tu! Všetko, čo o nich teraz potrebujete vedieť.

Decentralizované burzy sú veľkou súčasťou DeFi ekosystému. Dokonca lídrom tohto priestoru je v súčasnosti DEX Uniswap, v ktorom je uzamknutý kapitál s celkovou hodnotou $1,7 miliardy. Aj najväčšia centralizovaná kryptoburza súčasnosti Binance však má záujem o tento biznis.

Binance AMM pool bude integrovaný do hlavnej burzy

Nový DEX od Binance je priamou konkurenciou Uniswapu a jeho konkurentov a volá sa Binance Liquid Swap. Spoločnosť sa teraz pripravuje na spustenie svojho AMM liquidity poolu, kde môžu ľudia uzamknúť svoje kryptomeny, získavať úroky a časť poplatkov od obchodníkov.

Pool bude integrovaný do hlavnej Binance.com burzy a meny doň môžete vložiť z burzovnej peňaženky. Očakávame teraz, že bude mať obrovský úspech. Veď kto by chcel prísť o možnosť získať pár drobných, keď jeho mince iba nečinne stoja?

Môže vás zaujímať: Binance Card – Ako ju získať, používať, koľko stojí a výška poplatkov

Zo začiatku bude AMM pool podporovať iba tri menové páry. USDT/BUSD, BUSD/DAI a USDT/DAI. Binance tak dodá likviditu svojmu stablecoinu a postupne spustí obchodovanie ďalších párov.

Šéf burzy Binance Changpeng Zhao povedal:

“Dúfame, že ďalší rast DeFi ekosystému dá ľuďom viac možností zárobku a poskytne im väčšiu likviditu cez centralizovaný AMM pool s kredibilitou a bezpečnosťou poskytnutou burzou Binance.”

Binance Liquid Swap je druhým vstupom spoločnosti do DeFi ekosystému za tento týždeň. 1. septembra oznámila spustenie Binance Smart Chainu, nového smart-kontrakt blockchainu kompatibilného s Ethereum Solidity programovacím jazykom a s existujúcim Binance Chainom.

HYPE okolo burzy Binance rastie. A aby toho nebolo málo, chystá sa ďalšie kolo IEOs! Je čas premýšľať nad nákupom BNB?

Je čas nakupovať Binance Coin (BNB)? Chystá sa ďalšie kolo IEOs!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance