Binance prináša ďalšiu veľkú akciu, kde vieš získať aj stovky eur zadarmo

Novinky Binance prináša ďalší úspešný projekt
Binance prináša ďalší úspešný projekt. Zdroj: shutterstock.com/Nattakorn_Maneerat a AI
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Po tohto týždňovom veľmi úspešnom Launchpoole, kde používatelia mohli iba za držanie mincí na burze Binance získať mince nového projektu Pixel v hodnotách až do niekoľko stoviek eur prichádza nový projekt.

Projekt Portál (PORTAL) budeš môcť získať ako odmenu za držanie akéhokoľvek množstva kryptomien BNB alebo FUSD na burze Binance od 22. 02. 2024 00:00 (UTC) do 28. 02. 2024 23:59 (UTC). Pričom zohľadňovať sa bude priemerný zostatok daných kryptomien na tvojom účte počas trvania celej akcie. Celkovo sa pomerovo rozdá všetkých používateľov na burze Binance 50 000 000 minci PORTAL. Kryptomena bude zalistovaná na burzu 29. 02. 2024 10:00 (UTC), kedy budeš môcť s ňou obchodovať.

Základne informácie o projekte Portal

Základne informácie o projekte Portal. Zdroj: binance.com

Ako získať kryptomeny zadarmo:

  1. Vytvor si účet na burze Binance.
  2. Vlož prostriedky na burze.
  3. Nakúp akékoľvek množstvo kryptomeny BNB. Čím väčší objem, o to väčší podiel na odmene získaš. (Pri niektorých projektoch aj pri kapitále do 1 000 eur vieš získavať pravidelne odmeny v rádoch desiatok eur iba za držanie kryptomien).
  4. Čakaj na zalistovanie mincí na burzu a automatický získaš nové kryptomeny z Binance Launchpoolu.

TIP: Získaj kryptomeny zadarmo

Ako cez Binance Launchpool získavať mesačne stovky eur?

Binance Launchpool je niečo podobné ako Airdrop, čiže vieš získať ešte pred uvedením na trh zadarmo istý počet mincí danej kryptomeny. Burza Binance takýto typ akcie spúšťa približne 2 krát do mesiaca v závislosti od počtu nových projektov. Stačí ti iba počas trvania akcie držať istý počet mincí BNB a získaš odmenu automaticky bez toho, aby si musel niečo robiť.

Po úspechu minulých dvoch projektov, o ktorých sme informovali je obzvlášť zaujímavé sa aktívne akcií zúčastňovať, pretože odmeny aj pri menšom objeme držaného kapitálu sa vedia vyšplhať na vyššie desiatky, či dokonca stovky eur. Moja stratégia preto je držať istý počet mincí BNB na burze Binance a získavať odmenu z každého nového projektu.

Čo je to projekt Portál (PORTAL)?

Predstavujeme projekt portál

Predstavujeme projekt portál. Zdroj: portalgaming.com

Cieľom portálu je vybudovať ekosystém virtuálnej reality založený na technológii blockchain na prepojenie obsahu virtuálnej reality, tvorcov a používateľov. Portál sa zameriava na riešenie troch hlavných problémov v aplikáciách VR: mechanizmus dôvery, distribúcia vlastného kapitálu a distribúcia obsahu. Protokol Portal, vybudovaný na báze nemennosti, má za cieľ vyriešiť problém dôvery vo virtuálnom svete. Decentralizavané nastavenie umožňuje každému používateľovi vytvoriť na portáli primerané rozdelenie výhod, či už ide o tvorbu obsahu alebo poskytovanie služieb.

Autor:
Ľuboš Kovár
Ľuboš Kovár

Kryptomenám sa venuje už od strednej školy. Za niekoľko rokov vybudoval z Kryptomagazínu najväčší kryptomenový a zároveň ekonomický magazín na Slovensku.