Banky na Slovensku zatvárajú pobočky. Veľký obchodný reťazec začal ponúkať ich služby

  • Najväčší slovenský maloobchodný reťazec začal ponúkať služby pošty či banky.
  • Zákazníci môžu v supermarketoch platiť šeky aj vyberať hotovosť.
Novinky Slovenský obchodný reťazec ponúka viaceré bankové služby
Slovenský obchodný reťazec ponúka viaceré bankové služby. Zdroj: shutterstock.com/Robert Kneschke/Ti_ser
BITmarkets BITmarkets

Banky sa v posledných rokoch postupne vytrácajú z ulíc slovenských miest. Digitalizácia bankovníctva preniesla ich služby do online prostredia. Slováci, ktorí chcú využívať bankové služby v kamenných pobočkách, ale nemusia zúfať. Slovenský maloobchodný reťazec začal ponúkať množstvo služieb, ktoré sme doposiaľ našli len banke.

Najväčší slovenský maloobchodný reťazec teraz ponúka zákazníkom aj služby banky či pošty. Coop Jednota v tlačovej správe informovala o extra službách navyše, ktoré môžu v jej supermarketoch zákazníci využívať.

Jednota poskytuje svojim zákazníkom možnosť s nákupom uhradiť i poštové poukážky, šeky, bankové zloženky a pri platení platobnou kartou i výber hotovosti.

Coop Jednota funguje ako bankomat

Maloobchodná sieť, ktorá má na Slovensku najviac pobočiek spomedzi všetkých reťazcov, ponúka službu COOP CashBack.

Výber hotovosti

Zákazník si môže pri platbe kartou v supermarkete vybrať aj hotovosť.

 

Slováci tak ušetria čas tým, že všetko dokážu pohodlne vybaviť na jednom mieste pri pokladni. Ocenia to najmä obyvatelia odľahlých oblastí.

Ján Bilinský, predseda predstavenstva COOP Jednota Slovensko, vysvetli:

Naším dlhodobým cieľom je neustále posilňovanie konkurenčnej výhody, ktorou je blízkosť k zákazníkom. Služby COOP kasa a COOP CashBack predstavujú jedinečnú možnosť uľahčiť obyvateľom odľahlých obcí život. Extra službami zabezpečujeme pre našich zákazníkov na maloobchodných prevádzkach pohodlie, v rámci ktorého môžu s nákupom vybaviť aj ďalšie povinnosti.

Úhrada platieb aj dobíjanie kreditu v supermarkete

Zákazníci môžu v Coop Jednote využívať platobné služby CoopKasa. Reťazec im ponúka aj možnosť dobitia kreditu prostredníctvom platobného terminálu s podporou všetkých mobilných operátorov na Slovensku.

98%

Už sa viac neboj o svoje peniaze.

Investuj a premeň svoje obavy na príležitosť.

Sponzorovaný obsah
Obchodovanie je riskantné a môžete pri ňom stratiť časť alebo celý investovaný kapitál. Poskytnuté informácie slúžia len na informačné a vzdelávacie účely a nepredstavujú akýkoľvek typ finančného poradenstva a/alebo investičného odporúčania.
Späť
Strana 1/2Ďalej
Autor:
Nikola Litvinová
Nikola Litvinová

Vyštudovala odbor financie a intenzívne sa venuje investovaniu. Analytickým okom sleduje svetové aj domáce ekonomické dianie. Zaujíma sa nie len o kryptomeny, ale rovnako aj o tradičné finančné trhy. Baví ju vytvárať pútavý obsah, ktorý prináša čitateľom skutočnú hodnotu.