Bitcoin to the moon 100 000 $

Bitcoin v tomto roku predviedol krásnu show, keď najprv padol na 3700 $ a následne v priebehu pol roka dosiahol nové historické maximum tesne pod hladinou 20 000 $. Bola radosť sledovať jeho rast a špekulovať, čo za to môže. Mnohokrát sme na tomto webe informovali o nákupoch inštitucionálnych investorov, ktorí do Bitcoinu investovali miliardy dolárov.

Môže vás zaujímať: O čo teraz ide veľrybám? Takto premýšľajú o Bitcoine veľkí hráči

Inštitucionálni investori tlačia cenu Bitcoinu hore

Rast hodnoty Bitcoinu už dávno nie je závislý na retailových nákupoch a my, obyčajní ľudia, prakticky nemáme vplyv na jeho cenu. Nie vo svete, v ktorom Grayscale nakupuje 2x viac BTC? než koľko vyťažia mineri a MicroStrategy si chce požičať 400 miliónov dolárov, aby zväčšila svoje portfólio.

Záujem inštitúcií o Bitcoin je evidentný, avšak mnohí si myslia, že ho preceňujeme. Bude sa teda história opakovať a dosiahne štvorročný cyklus Bitcoinu ďalší peak, alebo sa tentokrát dočkáme veľkého sklamania? To je otázka za milión.

Ak majú pravdu skeptici, bude to v pohode. Ale ak majú pravdu ľudia, ktorí veria v bullrun, rok 2021 bude epický! Bitcoin pravdepodobne dosiahne šesťciferné dolárové ohodnotenie a zarobíme na ňom pekný balík. Ako to teda vidíte?

Dosiahne Bitcoin v roku 2021 cenu 100 000 $?

View Results

Loading ... Loading ...

JP Morgan – Bitcoin zdecimuje zlato a podiel vzácnych kovov na trhu

A ako to s Bitcoinom vyzerá z krátkodobého hľadiska? Zdá sa, že nateraz nie je schopný prekonať hladinu 20 000 $. Pripojte sa dnes o 18:00 na stream a vypočujte si názor nášho analytika Jaroslava.

A nezabudnite sa prihlásiť na odber videí kanálu BitLink. Kvôli tomu že nie nepatríte medzi našich fanúšikov vám unikol stream s Dominikom Stroukalom!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance