ANKETA – Bitcoin prekonal downtrend – Čakáte teraz ďalší rast?

0

Bitcoin dnes krátko po polnoci potešil každého hardcore fanúšika kryptomien. Na tretíkrát to konečne vyšlo! Bitcoin prekonal dlhodobú klesajúcu trendline, s ktorou zápasil dobré týždne a aktuálne ju testuje z hornej strany. Na túto historickú udalosť sme vás dopredu upozornili tu. Tiež sme vysvetlili, čo to vlastne znamená pre Bitcoin, trh s kryptomenami a celý svet.

[caption id="attachment_51275" align="aligncenter" width="696"]1W BTC/USD - Bitstamp 1W BTC/USD – Bitstamp[/caption]

Tak ako tak, nikto vlastne na 100% nevie, čo presne to pre bitcoin znamená. Iste, dostali sme sa von z downtrendu a ak sa nestane niečo skutočne hrozné, pravdepodobne sa tam už nevrátime. Ale čo bude nasledovať? Je toto posledná možnosť nakupovať pod 10 000 $? Čakáte nové ATH? ALebo sa Bitocin bude ešte pár rokov plácať okolo 8-12 tisíc dolárov, než sa konečne vyberie smerom hore? Čo si myslíte vy?

[poll id="116"]

Prečo je vlastne Bitcoin tak dôležitý? Hra s peniazmi, ktorú hrá celý svet, nie je fér. Je nastavená tak, aby nás všemožne okrádala a benefituje z toho úzka skupina ľudí, ktorí držia opraty. Ako 50 rokov okrádať svet? A o koľko nás vlastne okradli?

Ako 50 rokov okrádať celý svet? – Príbeh o tom, prečo sme stále chudobní

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre