XRP analýza
XRP analýza

Dneska trh mierne klesá. Hlavne teraz počas večerných hodín sa vytvorila pomerne dosť dlhá červená sviečka na takmer všetkých známych kryptomenách. Kde by sa pokles mohol zastaviť a ktoré levely sú zaujímavé na nákup?

Tron – Čakáme na vyvrcholenie

Kryptomena Tron sa po veľkom poklese dostala do konsolidačnej zóny na úrovni okolo 0,06 USD. Od vtedy už niekoľko týždňov čakáme na veľký pohyb, ktorý ukončí konsolidáciu. Dôležitý support, kde by sa v prípade poklesu mal altcoin TRX po poklese odraziť, je úroveň okolo 0,04 USD. Táto hladina už v minulosti bola silná rezistencia. Po zlomení sa z nej stáva support. Lokálny support je aj na 0,058 USD. Avšak iba skôr pre scalp traderov tu môžeme hľadať príležitosť do longu.

Tron analýza grafu
Tron analýza grafu, zdroj: www.tradingview.com

V našej VIP skupine sa môžeš naučiť takéto analýzy robiť aj sám a na základe nich ziskovo obchodovať na burze. Pridaj sa do skupiny a zisti, že obchodovanie nie je zložité. Len treba správne vedieť narábať s grafom. Všetko ťa naučíme.

XRP – Support odoláva

Support na 0,6 USD zatiaľ odoláva. Ani na niekoľký pokus sa nepodarilo tento silný level preraziť. ABC korekcia je už s veľkou pravdepodobnosťou dokončená, a počas nasledujúcich týždňov by sa trh mohol postupne formou guľatého dna otáčať do bullish trendu. Dôležitá rezistencia je na 1,0 USD, kde sa zvykne nastavovať target pre ukončenie obchodu. Samozrejme pre vstup by to ešte chcelo na grafe menšie zaguľatenie.

Prečítaj si aj: Analýza BTC – včera nastal býčí signál, bude to však stačiť na rast?

Analýza XRP - support odolal
Analýza XRP – support odolal, zdroj: tradingview.com
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance