[ANALÝZA] Prichádza korekcia trhu! Kam až môže padnúť Bitcoin? – graf od René C.

BITmarkets BITmarkets

Od začiatku tohto mesiaca všetky kryptomeny iba rastú. Za posledných desať dní sme nezaznamenali žiadnu väčšiu korekciu a situácia nevyzerá veľmi zdravo. Trh dokonca nereaguje ani na FUD z Číny okolo možného zákazu ťažby, čo neveští nič dobré. Je teda načase pozrieť sa na Bitcoin z hľadiska technickej analýzy.

Dnes sa pozrieme na graf od Reného z Trading11 (celý analýzu nájdete tu). René poukázal na fakt, že Bitcoin od začiatku mesiaca tvorí obratovú formáciu stúpajúci klin. Momentálne už z klinu vypadol a drží sa tesne nad supportom na hladine 5000 $.

11.04.19-BTC-H6Momentálne je veľmi pravdepodobné, že tento support padne. Ak nie dnes, tak možno do konca týždňa. Tlak predávajúcich začína byť priveľký. Ak ste bullish a myslíte si, že Bitcoin bude pokračovať v raste, tak si pre istotu pod support nastavte stoploss. Prinajhoršom potom nakúpite za lacnejšie.

Na KMcape to nevyzerá práve najlepšie – altcoiny zažívajú dosť veľké výpredaje!

kmcap tabulka

Ak dnešný pohyb smerom dole naozaj prejde do korekcie, môžeme očakávať pokles do pásma 4600 – 4800 $, kde by Bitcoin mohol nájsť podporu. Ak však tento support prerazíme, padneme až na 4200 $.

Disclaimer/ Tento článok nemožno považovať za investičné poradenstvo. Za prípadne straty nie sme zodpovední. Ak máte záujem o profesionálne analýzy, signály a prehľady trhu, využite špeciálne členstvo, ktoré vzniklo spojením Trading11 a Crypto Kingdom. Do Veľkej Noci si ho môžete kúpiť v zľave 20%!

Čo čítať ďalej?

[FUD] Môže Čína zastaviť nový vzostup kryptomien a ukončiť UPtrend?