Za posledné týždne sa kapitalizácia altcoinov zdvihla o viac než 10 %, čo pre hodlerov nemusí byť vôbec zaujímavé. Pre nás, swingových traderov, to boli obrovské žatvy, lebo sme z fiatu nakúpili Bitcoiny, a tie rozmnožili na Crypto Kindgom signáloch.

Denný graf kapitalizácie altcoinov

Na grafoch môžete vidieť formujúci sa vysoko objemový pin-bar, ktorý naznačuje reverziu kapitalizácie altcoinov, preto sme takmer na všetkých našich signáloch už v ziskoch a konverzujeme profit. S finálnou časťou pozície a zaistenou stopkou na vstup čakám, či príde finálny push od altcoinov a prerazenie tejto rezistencie, ktorý je, samozrejme, skôr nepravdepodobný.

Páči sa vám táto analýza? Moje meno je Ing. Jan Čuraj a som hlavný analytik spoločnosti Crypto Kingdom a správca portfólia CK Capital. Tu si môžete stiahnuť môj e-book (nie len) o kryptomenách a o obchodovaní. Je to ZADARMO.

Spojili sme sa s Trading11, aby sme vám priniesli náš špeciálny spoločný produkt. Získajte najkvalitnejšie signály a analýzy. My aj naši zákazníci v priemerne získame 20 % mesačne oproti Bitcoinu!

stránka produktu s viac informáciami tu

MTL/BTC

Metal po silnom pumpe aktuálne v silnej supportnej štruktúre a na MA77 4h. Z pohľadu 4h by malo dôjsť k odrazu hore do silnej červenej rezistencie.

4-hodinový graf MTL/BTC

Na 15 min. sa môže teraz formovať dvojité dno, ale tiež môže prísť ešte jeden pohyb dole pred očakávaným pumpom. Pokiaľ príde ešte jeden pohyb dole, nechcem vidieť MTL pod 4 115 sats.

15-minútový graf MTL/BTC

Predikcia skôr pre pokročilejších, ktorí vedia pracovať so stoplossom a stanoviť si vlastný game-plane. Pokiaľ príde push, targety sledovať na výbežkoch volume profilu, finálne potom v červenej zóne. Krátkodobé otočenie momenta bude až po breaku 4 756 sats. – nákupy pod touto rezistenciou sú skôr risky.

RCN/BTC

Príde finálny push? RCN po 390 % impulzívnom raste potrebovalo vychladnúť, preto sa začal formovať symetrický triangel, ktorý môže byť buď reverzný – pokiaľ bude prepálená support trendline smerom dole – alebo pokračujúci – pokiaľ bude prerazená rezistencia so zvýšenými objemami.

4-hodinový graf RCN/BTC

Je to celkom risky game, keď sa pozeráme na 390 % pohyb hore a potenciálnu korekciu, ktorá došla len na 0.382 fiba, viacmenej väčšinou pokiaľ je rast sprevádzaný silným sentimentom a na tope sa vytvorí takýto triangel, býva ešte posledný leg hore pred väčšou korekciou či dokončením nejakého rastúceho cyklu.

Kto by tu chcel hľadať obchod, môže sledovať break-out (klasicky musia byť zvýšené objemy) či re-test rezistencie trendovky sa stopkou pod supportom trianglu a targety nastaviť podľa vnútorných legov z miesta break-outu (na symetrický triangel a jeho obchodovanie sme sa pozerali pred zhruba dvomi mesiacmi na kanáli Univerzita) alebo podľa RRR. Pokiaľ príde ešte jeden impulzívny leg hore, očakávam ho až na lokálnom PoC 602 sats.

CMT/BTC

CMT neotestoval poslednú hodnotu, končiaci pattern, viacmenej pattern by som už považoval za dokončený pri pohľade na graf a BK, ktorý sa krásne rovná bullish. Tento pattern netrejdujem, len sa na neho pozerám ako na jeden z potvrdzovacích faktorov, že by mal prísť odraz hore. Aktuálne sa formuje symetrický triangel, ktorý je 50/50, ale vzhľadom na zmienenú koreláciu grafu a na niekoľké indície, ktoré mi potvrdzujú väčšiu pravdepodobnosť pohybu hore, očakávam skôr break-out než break-down (samozrejme, záleží hlavne na BTC).

4-hodinový graf CMT/BTC

Počas niekoľkých dní sa pattern dokončí a bude musieť preraziť, preto budeme posielať signál našim Crypto Kingdom členom na vstup a riadiť s nimi otvorenú pozíciu.

Sú naše signály ziskové?

Za posledný týždeň sme poslali cez 20 signálov s priemerným ziskom 16 % na obchod. Nie sme len analytici so vstupom a výstupom z obchodu. Našim členom totiž pomáhame s riadením obchodov a sami dané signály obchodujeme. Mimo signály ich bombardujeme vzdelaním a live-streamami, kde spoločne udržujeme Crypto Kingdom komunitu.

Pripoj sa k našej komunite Crypto Kingdom a my ťa naučíme, ako profitovať na kryptomenách pomocou rýchlych obchodov.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZADARMO).

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.


Táto analýza je len orientačná a neslúži ako odporučenie na nákup či predaj. Situácia na trhu sa kedykoľvek môže zmeniť. Špekulatívne obchody na finančných trhoch sú veľmi rizikové!

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Jan Čuraj.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of