BTC Bitcoin analýza

BTC pokračuje v rastúcom legu a dosiahol ďalší target na hladine 46 200 $. Zdá sa tak, že trend nekončí a objemy taktiež indikujú pokračovanie uptrendu. Kde sa teda nachádza ďalší target Bitcoinu? 

Bitcoin vytvoril lokálne maximum 46 760 $ a dosiahol tak target z poslednej analýzy na 46 200 $. Ďalším targetom, ktorý budeme sledovať, je hladina 49 000 $. Dokonca je možné, že na pár dní cena zotrvá práve v pásme od 49 000 $ do 45 000 $. Je to totižto prvé pásmo, kde sa v histórii nachádzal vyšší počet objemov od prerazenia rezistencie na hladine 41 000 $.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Začiatočník? Nevadí! V našej VIP skupine sa okrem prvého nákupu kryptomien naučíš ziskovo obchodovať na burze a staneš sa profesionálnym obchodníkom. Čaká ťa viac ako 15 kurzov a 200 hodín vzdelávania. Navyše v rámci členstva získaš kompletný prístup k 90 analýzam a všetkým našim otvoreným obchodom. To všetko od 40 EUR na mesiac. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Prečítaj si taktiež analýzu iných kryptomien – Analýza BTC, LTC, BNB, ADA – Trh sa poriadne rozbehol, kde sa môže zastaviť?

BTC ostáva bullish aj krátkodobo

Rastúci leg tak momentálne pokračuje s testovaním indikátora MA21. Ten sa práve nachádza na hladine cca 44 500 $. Z krátkodobého hľadiska tak pravdepodobne rast bude pokračovať, no čím dlhšie sme bez korekcie, tým silnejšia v budúcnosti príde.

Najviac medvedí scenár, ktorý by teraz mohol nastať, je korekcia na predošlú hladinu dlhodobej rezistencie a tým pádom by sa z predošlej rezistencie vytvoril support. Táto oblasť sa momentálne nachádza na intervale 41 000 $až 40 000 $. Zatiaľ tomu však cena nenasvedčuje.

RSI aj naďalej pokračuje v krátkodobej negatívnej divergencii, kde už trikrát dosiahol rovnaké maximum práve na hranici prekúpenosti. Zatiaľ však nejde o významnú divergenciu a hovorí iba o spomalení uptrendu.

Mohlo by ťa zaujímať – Zlato spadlo o 100 dolárov iba za dva dni, krypto pokračuje v raste

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance