Analýza BTC – Bitcoin opäť v bullish štruktúre ide na ATH!!!

0
Bitcoin po väčšom poklese. Teda korekcii sa dostal do konsolidácie na hodnote okolo 36 000 USD. Aktuálne na trhu prebieha vyčistenie od takzvaných šarlatánskych traderov, ktorý len proste kúpia s vysokou pákou a ani nevedia prečo. Osobne by ma prekvapilo, keď by sme spadli ešte nižšie ako je aktuálne silný support na hodnote 29 000 USD. Naopak očakávam pohyb späť na ATH, respektíve na môj target, ktorý je na úrovni 44 000 USD.

ATH a kedy?

To, kedy bude Bitcoin na ATH nie je otázka. Skôr by som sa spýtal či sa tam vôbec niekedy dostane, alebo budeme teraz znovu čakať nejaké tie 4 roky na nový bullish trend. Po pravde nič nenaznačuje, že by malo dochádzať k nejakému zlyhaniu BTC, respektíve začiatku bearish trendu. To, že sme teraz v pomerne dlhej korekcii je výsledkom toho, že sme dlho rástli a občas jednoducho treba zdravú korekciu!

Aktuálnu situáciu a grafy budeme rozoberať počas zajtrajšieho streamu. Nezabudnite si preto zapnúť odber so zvončekom, aby ste o 20:00 nezmeškali live stream.

Prihláste sa na odber BitLink videí a nezmeškajte naše spravodajstvo.

Tešíme sa na vás!

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre