Ako Metagrants od Metacade zmenia arkádové online hry

PR články Metacade hra
Metacade hra. Zdroj: metacade.co
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

PR článok spoločnosti Luxe Media LLC. Vďaka úplne novým projektom, ako je Metacade, ktoré sú hnacou silou pokroku v odvetví GameFi, niet divu, že blockchain hry sú dnes jednou z najrýchlejšie rastúcich inovácií na svete. Potom, čo projekty ako Axie Infinity a The Sandbox vzrástli medzi rokmi 2020 a 2021 viac ako 200-krát, mnoho investorov skúma projekty, ako je Metacade, aby posunuli toto odvetvie na ďalšiu úroveň.

Predpokladá sa, že Metacade v najbližších rokoch dosiahne 350-násobné výnosy po tom, čo začal naberať na sile počas svojho presale kryptomien. Vzhľadom na to, že vývoj jeho hier vyzerá nesmierne sľubne, prinášame vám prehľad všetkého, čo Metacade môže online hráčom ponúknuť.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to Vaše rozhodnutie, na Vaše vlastné riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

Metacade by mohol byť vynikajúcou investičnou príležitosťou

Po vypredaní úvodných dvoch kôl presale MCADE sa Metacade teraz pripravuje na veľké dlhodobé zisky. Projekt už prilákal značné množstvo priaznivcov a humbuk okolo vývoja nových hier rastie, najmä v súvislosti s programom Metagrants vďaka jeho potenciálu zvýšiť počet hier, ktoré možno na blockchain nájsť.

Metacade bude ponúkať širokú škálu arkádových online hier, pričom každý nový titul bude mať integrovanú finančnú odmenu pre hráčov. Vzhľadom na to, že GameFi neustále rozširuje rozsah a mierku vývoja hier, mohol by sa Metacade stať svetovou jednotkou v oblasti inovácií vďaka výberu arkádových online hier typu play-to-earn (zarábanie hraním).

Presale MCADE sa začal za nízkych 0,008 $ za token – čo je hodnota, ktorá do konca akcie vzrastie na 0,02 $. Vzhľadom na to, že sa úvodné kolá presale rýchlo vypredávajú, očakáva sa, že projekt bude v nasledujúcich rokoch prinášať vynikajúce výnosy. Mohol by sa stať ďalším klenotom so stonásobným zhodnotením v GameFi a vyrásť tak, aby mohol konkurovať najväčším menám v tomto odvetví, vrátane Axie Infinity a The Sandbox.

Môže MCADE v roku 2025 dosiahnuť hodnotu 5 $?

Metacade má našliapnuté stať sa najväčšou online herňou. Vývoj hier bude dokončený neskôr v roku 2023, kedy metaverse herne otvoria svoje brány veľkej komunite hráčov. Vzhľadom k rastu herného priemyslu a rozruchu okolo Metacade sa očakáva, že do tej doby dosiahne token MCADE cenovú úroveň 1 $, čo predstavuje 50-násobný nárast ceny od konca presale.

Pre roky 2023 až 2025 je predpoklad, že cena MCADE ešte vzrastie. Je to preto, že sa očakáva, že zvyšok kryptografických trhov zaznamená výrazné zisky, pretože Bitcoin získa dynamiku pred ďalším býčím trhom. V tomto období by hodnota MCADE mohla explodovať a do roku 2025 dosiahnuť až 7 $ — čo by z neho urobilo jeden z ďalších drahokamov so stonásobným zhodnotením pre arkádové online hry.

Čo je Metacade?

Metacade je komunitná platforma GameFi vytvorená hráčmi pre hráčov, ktorá bude používateľom blockchain ponúkať rozsiahlu zbierku arkádových titulov pre hranie. Každá hra v metaverse herni obsahuje mechaniku P2E a herňa bude ponúkať aj súťažné hranie pre užívateľov, ktorí sa chcú stretnúť o šancu vyhrať kryptomenové odmeny.

Program Metagrants spoločnosti Metacade poskytne vývojárom hier finančné prostriedky v počiatočnej fáze vývoja ďalšej vlny arkádových online hier. Financovaním vývoja nových hier na blockchain Metacade zvyšuje celkovú úroveň inovácií v tomto hnutí a pomôže vytvoriť stále väčší počet hier, ktoré si hráči budú môcť užiť.

V metaverse herni bude tiež umiestnené rušné sociálne centrum, kde budú mať používatelia Web3 prístup ku všetkým najnovším informáciám o odvetví GameFi. Táto časť vývoja hier rozšíri celkový zárobkový potenciál, ktorý majú používatelia k dispozícii, a prinesie hráčom obrovské výhody, ktoré presahujú rámec hrania arkádových online hier.

Ako MCADE funguje?

Metacade sa skladá z nekonečných úrovní pre všetky arkádové online hry. Hráči môžu hrať sami, a pritom postupovať úrovňami, plniť výzvy a zarábať za svoje schopnosti kryptomeny. Alebo sa hráči môžu zapojiť do platených vstupných turnajov a získať tak šancu vyhrať hlavné ceny vyplácané v tokenoch MCADE prostredníctvom funkcie Compete2Earn (zarábanie súťažením).

Komunitné centrum ponúkne funkciu Create2Earn (zarábanie tvorením), ktorá bude hráča odmeňovať za ich príspevky. Môže ísť o recenzie hier, zdieľanie alfaverzií alebo interakciu s ostatnými členmi komunity. Za hodnotu poskytnutú ekosystému môžu tvorcovia obsahu zarábať v komunitnom centre Metacade.

Projekt tiež vytvorí nové pracovné miesta pre užívateľov Web3 prostredníctvom mechaniky Work2Earn (zarábanie prácou). Tá prepojí kryptomenových nadšencov s platenými pracovnými príležitosťami vo svete Web3, vrátane pozícií na plný úväzok v partnerských projektoch Metacade od roku 2024. Okrem toho, užívatelia môžu získať prácu na čiastočný úväzok, role na voľnej nohe a exkluzívne príležitosti na testovanie nových arkádových online hier ešte pred ich oficiálnym spustením.

Metacade mení pravidlá hry

Spojením najväčšej zbierky arkádových online hier s možnosťou zárobku pre hráčov sa Metacade stane najväčším projektom GameFi svojho druhu. Vývoj hier rozšíri celkový zárobkový potenciál pre hráčov na blockchain a prostredníctvom komunitného centra poskytne mnoho užitočných služieb.

Metacade sa stavia do čela online herného priemyslu. Nielenže ponúka komplexný zážitok z GameFi, ale bude tiež financovať ďalšiu vlnu inovácií a poskytovať svojej komunite pracovné príležitosti na plný úväzok. Metacade sa týmto procesom snaží podporovať vývoj blockchain hier a budúcnosť GameFi odvetvia.

Oplatí sa kúpiť  MCADE?

Presale tokenu MCADE by mohol byť jednou z najlepších investičných príležitostí tohto roku. Vďaka nebývalo vysokému dlhodobému potenciálu a nízkej aktuálnej cene sa investori rýchlo zapojili už teraz.

Metacade sa teraz nachádza vo fáze 7 presale. Token získal $13,6 milióna dolárov iba za 15 týždňov. Ide o skvelý doplnok každého investičného portfólia, pričom odborníci predpovedajú, že cena v nasledujúcich rokoch prudko vzrastie. Nezabudnite sa zapojiť čo najskôr, pretože cena MCADE porastie zakaždým, keď sa presale fáza vypredá.

Presale Metacade sa môžete zúčastniť tu.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to Vaše rozhodnutie, na Vaše vlastné riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!