Máme tu nový týždeň a spolu s ním aj veľmi zaujímavú akciu, ktorú sme pre vás chystali niekoľko týždňov. Vyhlasujeme Týždeň tradingu! V rámci tejto akcie budeme publikovať viac článkov o obchodovaní, viac analýz a hlavne platená sekcia na Trading11 je tento týždeň otvorená!

Môžete si prečítať úplne všetky analýzy, ktoré sme publikovali v histórii Trading11 a zároveň sa môžete tešiť na denný prísun kvalitných informácií z trhu v písanej a vo VIDEO forme. Všetko čo robíme na Trading11 vám tento týždeň ponúkame úplne ZDARMA. Veríme, že sa vám to bude páčiť.

Zarobte si obchodovaním na dovolenku pri mori

Cieľom tejto akcie je priblížiť ľuďom, ako fungujú profesionálni obchodníci, aké možnosti prináša obchodovanie (nie len) kryptomien na burze a…

Je vôbec možné stabilne zarábať tradingom? Alebo je každý zisk iba náhoda, trh je zmanipulovaný a burzy slúžia na ťahanie peňazí z naivných, nič netušiacich ľudí?

Obchodovanie je hra s nulovou výslednicou. Aby niekto zarobil, iný musí prerobiť. Takto to funguje a neexistuje spôsob, ako to obísť. Aby ste teda reálne niečo zarobili, musíte byť lepší než 50 – 70 % ostatných traderov. Ak teda obchodovaniu nevenujete dostatok času a nevzdelávate sa, je vysoká šanca, že skončíte v červených číslach.

Ako vo všetkom, aj v obchodovaní sa môžete zlepšiť a dosiahnuť takú úroveň, pri ktorej s menším kapitálom (tisícky eur eur) vytvoríte stabilný zisk. My vám v tom chceme pomôcť. Týždeň tradingu je tu pre vás! A kto vie? S trochou šťastia si možno aj zarobíte na dovolenku. Dva týždne na pláži v All-inclusive rezorte – hmm, to znie fajn.

Tak na čo čakáte? Kliknite na tento odkaz a poďte si pozrieť profi analýzy z platenej sekcie Trading11!

P.S. Ak už máte kúpené členstvo, ničoho sa nebojte. Bude vám o 7 dní predĺžené.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance