5 youtuberov, ktorých sleduje každý správny fanúšik kryptomien

BITmarkets BITmarkets

Kto sa zaujíma o kryptomeny, ten sa skôr alebo neskôr dostane do stavu, kedy sa v záplave informácií začne topiť. Orientovať sa v nezmapovaných vodách kryptosveta Vám pomáhajú média ako je Kryptomagazín, Facebook, Reddit a taktiež YouTube. A práve na YouTube Vám hviezdy, ktoré na ňom žiaria, možno pomôžu určiť ten správny smer.

Predstavíme si päť najúspešnejších youtuberov zaoberajúcich sa kryptomenami.

Alessio Rastani

Alessio Rastani je vo svete Stock a Forex tradingu známa osobnosť a ako analytik kryptomenových trhov so svojimi 150 000 odberateľmi na YouTube patrí medzi tých úspešných. Pre mnohých svojich kolegov je Alessio prinajlepšom osoba kontroverzná. Za svoj výrok z roku 2011 prenesený v priamom prenose na televízii BBC, kedy s vlažným úsmevom Británii oznámil, že „Kolaps sa blíži” a „Goldman Sachs vládnu svetu”, si vyslúžil nejednu vulgárnu prezývku.

Jeho analýzy sú čisté, zrozumiteľné a až mrazivo presné. Pre tých z Vás, ktorí neovládajú angličtinu perfektne, bude iste výhodou jeho kľudný a zrozumiteľný prednes doplnený množstvom podrobných, ale nijak mätúcich obrázkov a grafov.

Odkaz na YouTube kanál nájdete TU.

The Moon

Carl. Štokholmský mladík s nezameniteľným prednesom a dôveryhodnou tvárou. Možno niektorí z Vás namietnu, že vyzerá ako niekto, kto stojí na rohu ulice s vreckovou Bibliou a ponúka večné spasenie. Nenechajte sa ale mýliť. Carlove videá majú síce skromných 22 000 odberateľov, ale ich počet a jeho popularita stále rapídne rastie. Dôvod je jasný. Carlovy predikcie sa plnia.

(V dobe písania tohoto článku práve sledujem stav trhu Bitcoinu, u ktorého ma upozornil na opakujúci sa pattern z minulého prepadu zo 7. augusta, kde ukazuje býčiu divergenciu a predpokladaný vývoj rovnakého scenára.)

Rovnako ako u Alessia sú jeho analýzy zrozumiteľné, trefné a očistené od zbytočných parádičiek. A keby nie, no, uznajte sami, keď sa zahľadíte do tej jeho roztomilej tváre, nemáte chuť tomu chlapcovi dať bonbón?

Odkaz na YouTube kanál nájdete TU.

Sunny Decree

Sunny Decree pochádza zo Švajčiarska, čo na jeho silnom prízvuku trénované ucho hneď spozná, a možno Vás to hneď odradí. Bola by to ale iste škoda. Sunny sa snaží o veľmi profesionálny obsah sprevádzaný znelkami a intrami ako zo špičkových svetových spravodajstiev. Jeho popularitu dokazuje slušných 68 000 odberateľov.

Na rozdiel od predchádzajúcich analytikov je Sunny Decree skôr spravodajca (a veľmi slušný). Aj napriek tomu časť jeho obsahu základné analýzy obsahuje. A pokiaľ sa pozriete do minulosti len málokedy nájdete chybné tvrdenia.

Odkaz na YouTube kanál nájdete TU.

Crypto Love

Boom Shakalaka! Tým by sme v podstate mohli predstavenie Randala z kanálu Crypto Love ukončiť, ale predsa len si o ňom poďme niečo povedať.

Randal je zjav. A pokiaľ hľadáte niekoho menej seriózneho a upätého, ale o to viac nadšeného a zábavného, potom tento zarastený Američan tvorí obsah práve pre Vás! Jeho videá sú plné drobných správ, tipov na Altcoiny, humoru, súťaží o tričká s logom Crypto Love a ďalších mileniálskych radostí. A aj napriek tomu musíme uznanlivo priznať, že jeho rady neraz ochránili aj naše portfóliá. 93 000 odberateľov si myslí, že to stojí za to.

Odkaz na YouTube kanál nájdete TU.

Chico Crypto

Aj keď jeho prezývka znie skôr hispánsky je Chico Crypto ďalší Američan v rade. To, čo ho odlišuje od ostatných uvedených mien je predovšetkým druh obsahu.

Chico sa sústreďuje na Alty. Ich predstavenie a podrobné a zrozumiteľné vysvetlenie. Obchádza Spojené štáty a zúčastňuje sa konferencií z ktorých prináša záznamy a interviews. Taktiež vysvetľuje technológie a všeobecne patrí medzi tvorcov s originálnym, aj keď ľahko marketingovo podfarbeným obsahom. Aktuálnych 20 000 odberateľov je len predzvesťou budúceho úspechu.

Odkaz na YouTube kanál nájdete TU.

Záver

To bolo päť youtuberov s odlišným prístupom k rovnakej veci. Veríme, že si medzi nimi každý z Vás vyberie toho, ktorého sa vyplatí sledovať – a pokiaľ nie, nabudúce si predstavíme päticu ďalších nádejných hviezd a s niektorými sa zoznámime ešte podrobnejšie.

Preložené z originálu, ktorý pre českú verziu kryptomagazínu napísal Marek.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.