5 článkov na Trading11, ktoré sa oplatí prečítať.
5 článkov na Trading11, ktoré sa oplatí prečítať. Zdroj: shutterstock.com/afotostock

Väčšina našich čitateľov už vie, že na doméne trading11.com sme vytvorili web zameraný na obchodovanie. Denne tam zverejňujeme analýzy Bitcoinu, Etherea a ďalších altcoinov a články o tradingu. Myslíme si, že táto téma má ku kryptomenám blízko a že by vás mohlo zaujímať, čo tam vytvárame. 

Vytvorili sme teda prehľad najlepších článkov, ktoré nájdete na Trading11:

28.04.18 Technicko-KONSPIRAČNÍ analýza NXT/BTC – Čeká nás další výlet na měsíc ?

Túto analýzu sme publikovali dnes. Náš trader – René – použil technickú analýzu na predpovedanie ďalšej veľkej pumpy tejto kryptomeny. Naposledy šiel tento coin hore o
300 %. Bude zaujímavé sledovať, či niečo podobné nepredvedie aj tentokrát.

28.04.18 Technická analýza BTC/USD – U konce dechu? Od IX..

Každý deň na Trading11 publikujeme aspoň jednu technickú analýzu Bitcoinu. Táto kryptomena doslova diktuje pohyby celého trhu. Je teda oveľa dôležitejší, ako akýkoľvek altcoin. Všetky analýzy BTC/USD nájdete tu.

[Seriál] Známe obchodné stratégie – úvod do obchodných stratégií

Ak chcete obchodovať, musíte si v prvom rade vytvoriť dobrú obchodnú stratégiu. Inak sa v tom stratíte. Ľudská myseľ je iracionálna a má vo zvyku sama seba klamať. Obchodná stratégia vám na trhu veľmi pomôže.

Medzi známe obchodné stratégie patria, napríklad:

  1. Position trading
  2. Swing Trading
  3. Scalping

21.04.18 Technická analýza BCH/USD – Startujeme ?

Bitcoin Cash. Či už chcete alebo nie, je tu s nami a pravdepodobne tak rýchlo nezmizne. Práve naopak. Má celkom dobre našľapnuté a s trochou šťastia ho čaká slušný rast. Podľa jedného odvážnejšieho odhadu v budúcnosti prelomíme aj 3000 $. Momentálne sa pohybujeme v okolí 1300 $.

19.04.18 Technická analýza XVG/BTC – Včera, dnes a zítra

Kryptomena Verge má pred sebou zaujímavú budúcnosť. V tomto článku nájdete zhrnutie celej jej histórie, každej pumpy a nakoniec dlhodobé predpovede do budúcnosti.

Ak sa vám tieto články páčili, môžete Trading11 sledovať na facebooku, prípadne sa prihlásiť na odber notifikácií (návod nájdete tu).

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance