Zahrajte si online hru RollerCoin a získajte tisícky satoshi denne!

3

Ako to už býva v krypto-svete, vývojári nespia, a tak uzrela svetlo sveta ďalšia online hra, ktorá vám môže zarobiť reálne satoshi. A veru nie málo. Ak tejto hre venujete trochu času, viete z nej dostať aj viac ako z najlepšieho faucetu. O akej hre je reč? Predstavujeme RollerCoin!

Registrácia a princíp hry

Po registrácii na stránke www.rollercoin.com si nastavíte z jednoduchého zoznamu vzhľad vašej postavičky a následne sa už zbadáte sedieť za PC v nejakej miestnosti. Čo treba robiť? V prehľadnom menu hore je uprostred najdôležitejšia kolónka, a tou sú hry – Games. Po kliknutí sa vám otvorí zoznam s mini hrami. Po každom prejdení mini hry vám táto mini hra uvoľní ťažobný výkon pre vašu ťažbu satoshi. Je len na vás, koľko času obetujete týmto mini hrám. Výkon vám bude vždy pribúdať a kontrakt bude platný 1, 3, 5, 7 alebo viac dní. Čím viac budete hrať mini hier, tým viac výkonu a na dlhší čas ho budete mať.

Možnosť zakúpenia ťažobného výkonu?

Pre tých, ktorí nechcú klikať a hrať mini hry, tento „projektík“ asi nie je určený. Avšak je tu aj možnosť získať satoshi bez hrania hier. Môžete si v hornom menu po kliknutí na ikonu nákupného košíka zakúpiť ťažobný rig. Vidíte tam jeho cenu aj výkon, ktorý poskytne. Výhodou je hlavne to, že zakúpením máte kontrakt navždy. Výkon sa vám nestratí ani po niekoľkých dňoch. A ak popritom budete ešte hrať mini hry, tak si viete zabezpečiť slušný prínos satoshi. V menu naľavo vám vždy píše váš výkon ťažby a aj odmenu v satoshi, ktorú vám dá za 24 hodín.

Referral systém nechýba, je výhodný?

RollerCoin má integrovaný aj referral systém, takže po pozvaní priateľa cez váš unikátny link viete od neho získať odmenu. Okamžitú odmenu dostanete až 10 % z jeho investície do hry. Pokiaľ do hry neinvestuje, tzn. nekúpi si ťažobný rig a bude len klikať, okamžitú odmenu nedostanete, ale dostanete 10 % z jeho denných ziskov satoshi. Toto je ďalší spôsob ako získate satoshi bez hrania hier = necháte hrať hry ostatných cez váš link. :)

Koľko viete získať satoshi?

V prípade, že hre venujete zo začiatku dostatok času, viete sa dostať bez problémov aj na 400 satoshi / 24 hodín s platnosťou na 7 dní. Časom aj viac ako 1 000 satoshi denne. Navyše, čím viac budete hrať mini hry, tým väčšiu odmenu v prepočte na výkon dostanete. Samozrejme, stúpa aj obtiažnosť hier. Tie však nie sú veľmi náročné. Viete takto získať za mesiac hrania obyčajnej online hry aj viac ako 30 000 satoshi bez referrala. V prípade pár referralov aj viac ako 200 000 satoshi  mesačne.

Hra RollerCoin je ako mnohé iné, avšak zatiaľ ponúka bezkonkurenčné najväčší pomer vloženého času vs. odmenu v satoshi. Vyskúšajte. :)

Čo čítať ďalej?

Vytvorte si podľa technológie Proof of Stake pasívny príjem!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Tomas

Nieje dobre teda do hry trošku investovať s tým že sa mi kapitál niekoľkokrát zdvojnásobí? Však to čo vložím mi samo narazí a nemusím nič robiť iba si vyzdvihne spet čo som vložil a potom pokračujem ďalej nie?

Peter

ako mám získať SAT?