VIDEO – Takto XRP dosiahne 10 000 $ a nahradí Bitcoin a fiat

5

Na Kryptomagazine máme s XRP pestrú minulosť. Kedysi sme dokonca v istých skupinách boli známi ako najväčší odporcovia tohto tokenu a boli sme obvinení zo stratených ziskov v rádoch stoviek tisíc eur. Všetko to spôsobil článok, v ktorom sme odporučili nekupovať XRP (v tej dobe stál 2,6 $). Prečítať si ho môžete tu (klik). Trochu nostalgie nezaškodí 3:)

Prečo o tom píšeme? Nuž, dnes večer pre vás máme zaujímavé video o XRP. Ako tento centralizovaný token dosiahne hodnotu 10 000 $, nahradí Bitcoin a celý súčasný finančný systém? Chcete to vedieť? Tak si ho pozrite a pobavte sa spolu s nami.

A ak máte radi spoločnosť Ripple a token XRP, pridajte sa do našej facebookovej diskusnej skupiny.

XRP v poslednej dobe spravil zaujímavú pumpu a opäť sa zviditeľnil v komunite. Navyše, ak vlastníte nejaké mince, 13.12. dostanete airdrop SPARK od spoločnosti Flare Networks. Ak ho chcete dostať, pošlite si XRP napr. na burzu Binance. Ak tam ešte nemáte účet, vytvorte si ho cez >>>tento link<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky.

Nakoniec ešte pripájame technickú analýzu XRP. Ako bude reagovať na očakávaný airdrop? Čaká nás dump?

Analýza XRP – Vystrelí Flare Network airdrop cenu XRP nad 1$?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Peter

A čo je na tom akože také zábavné? Má to byť akože vtipné? Ste sa aj šteklili pri tom, keď ste sa tak bavili? 🙂

Nika

Ďalší brak zo strany Samuela…

Michal

Myslím, že sa veľmi mýlite chlapci a neskutočne podceňujete XRP……budúcnosť kryptomien bude o ich využiteľnosti a nie o hype jak je to raz v prípade BTC….XRP bude jednou z dominantných kryptomien čo sa týka reálneho využitia x praxi

workshop stars@yandx.sk

Je fajn ich mať pár hodnotu určuje použiteľnosť však???