Veľká slovenská banka predstavila nový produkt. Ponúka atraktívne úroky

  • Slovenská sporiteľňa prináša nové termínované vklady.
  • Lákavé úroky získajú klienti už aj pri trojmesačnej viazanosti.
Novinky Slovenská banka predstavila nový termínovaný vklad
Slovenská banka predstavila nový termínovaný vklad. Zdroj: shutterstock.com/voronaman/New Africa
BITmarkets BITmarkets

Slovenská sporiteľňa, najväčšia banka na Slovensku, predstavila nový produkt, ktorý umožní klientom rýchlo a efektívne zhodnotiť svoje peniaze. Nový termínovaný vklad prináša vyššie úrokové sadzby a možnosť získať vyšší výnos aj za relatívne krátky čas.

Najväčšia banka ponúka zaujímavé úroky

Podľa informácií, ktoré banka zverejnila na svojej webovej stránke, nový termínovaný vklad ponúka úrokové sadzby, ktoré sú výrazne nad priemerom na trhu. Vďaka tomu môžu klienti očakávať podstatne lepšie zhodnotenie svojich vkladov v porovnaní s bežnými sporiacimi účtami alebo inými konzervatívnymi investičnými produktmi.

Marta Cesnaková, hovorkyňa Slovenskej sporiteľne, vysvetlila:

Situácia na finančnom trhu sa stabilizovala dostatočne na to, aby sme mohli priniesť klientom atraktívnu úrokovú sadzbu na termínovaných vkladoch. Pričom rozumieme aj ich potrebe mať svoje našetrené peniaze čo najviac flexibilné a k dispozícii pre prípadné neočakávané situácie. Preto prichádzame s novou 3-mesačnou viazanosťou s úrokom až do 3 % ročne.

Výhody nového termínovaného vkladu

Jednou z najväčších výhod tohto produktu je flexibilita, ktorú ponúka. Klienti si môžu zvoliť rôzne obdobia viazanosti vkladu podľa svojich finančných plánov a potrieb. Táto flexibilita im umožní optimalizovať výnosy a zároveň mať v prípade potreby peniaze relatívne rýchlo k dispozícii.

Úroky od 2,5 %

Banka ponúka od 1. júna základnú úrokovú sadzbu vo výške 2,5 % pri viazanosti na tri mesiace.

 

Marta Cesnaková doplnila:

Ak má klient zároveň založené investičné sporenie v našej banke s pravidelným investovaním aspoň 20 eur mesačne, získa 0,5 % ročne navyše v rámci programu Lepšie úroky.

Späť
Strana 1/2Ďalej
0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
Zdroj: Slovenská sporiteľňaTAGY:
Autor:
Nikola Litvinová
Nikola Litvinová

Vyštudovala odbor financie a intenzívne sa venuje investovaniu. Analytickým okom sleduje svetové aj domáce ekonomické dianie. Zaujíma sa nie len o kryptomeny, ale rovnako aj o tradičné finančné trhy. Baví ju vytvárať pútavý obsah, ktorý prináša čitateľom skutočnú hodnotu.