Už od pondelka štartuje nová stanica Markíza Klasik. U koho ju nájdete?

  • Už 15. júla štartuje nová televízna stanica Markíza Klasik.
  • Zameriavať sa má na divákov od 35 do 64 rokov.
  • Títo poskytovatelia ju zaradia do svojho vysielania.
Off topic Markíza Klasik štartuje už čoskoro
Markíza Klasik štartuje už čoskoro. Zdroj: shutterstock.com/M-Production
BITmarkets BITmarkets

Mnohí sa však pýtajú, či nová stanica má zmysel. Televízia však povedala, že hlavným dôvodom je dopyt po reklamách. Markíza tak novou stanicou získa ďalší priestor, kde ju bude môcť umiestniť.

Spustenie kanála Markíza Klasik bola už istota, pretože televízia získala všetky potrebné povolenia na vysielanie. Šikovne využila voľnú licenciu po zrušenej komediálnej stanici Fooor.

Veľkým prekvapením bolo oznámenie, že nový program sa bude vysielať výhradne vo Full HD kvalite, čo rozhodne nie je na Slovensku štandardom. Pokiaľ však nastane situácia, že operátor nebude mať na Full HD vysielanie dostatok kapacity, vysielanie prebehne v nižšej SD kvalite.

TV Markíza

TV Markíza je súkromná komerčná televízia, ktorá na Slovensku vysiela od 31. augusta 1996. Okrem vysielania samotnej Markízy prevádzkuje aj televízne stanice TV Doma (od roku 2009), TV Dajto (od roku 2012), TV Markíza International (od roku 2016), TV Markíza KRIMI (od roku 2022) a streamovaciu službu Voyo (od roku 2011). Televízia sídli v Záhorskej Bystrici.

Plánujete sledovať Markízu Klasik?

Loading ... Loading ...

Zaujímate sa o to, ako odísť do dôchodku so štedrým pasívnym príjmom? Pozrite si naše video.

SpäťStrana 2/2
Ďalej
0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
Zdroj: ŽivéTAGY:
Autor:
Michal Sobek
Michal Sobek

Vyštudoval odbor masmediálne štúdia. Od skončenia školy sa venuje redaktorstvu, pričom okrem technológií aktívne sleduje aj politické dianie, ktoré s jeho témami často úzko súvisí.