Trumpa sa niekto pokúsil otráviť! Ďaleko sa však nedostal

0

Viete ako zarobiť 4-5% mesačne?

Zúčastnite sa nášho webináru:

Obálka s jedom adresovaná Bielemu domu pravdepodobne pochádza z Kanady

Donald Trump je tŕňom v oku miliónov ľudí z celého sveta. Tento kontroverzný americký počas svojho pôsobenia v bielom dome narobil viac prúserov, ako všetci jeho predchodcovia dokopy a jeho prezidentovanie sa končí katastrofickým nezvládnutím pandémie koronavirusu, výrazným oslabením amerického dolára a masívnymi manipuláciami ekonomiky.

Americká vláda žiada kongres o $2200 miliárd! Očakáva sa najväčší rast ekonomiky od druhej svetovej vojny!

Otrávená obálka pochádza pravdepodobne z Kanady

Niet divu, že sa niekto (pravdepodobne z Kanady) pokúsil prezidenta otráviť. Poslal mu obálku s jedom známym ako ricín, ktorý sa prirodzene nachádza v ricínových bôboch. Jed však pred doručením prezidentovi objavila bežná kontrola a aktuálne už na tomto prípade pracujú federálni agenti spolu s Kanadskou kráľovskou jazdnou políciou.

Predbežné vyšetrovanie prípadu ukazuje, že obálka bola odoslaná z kanady. Polícia sa aktuálne pokúša vypátrať jej odosielateľa. Nech už je to ktokoľvek, musel mať k dispozícii jeden z najsilnejších známych jedov, čo pátranie výrazne uľahčuje.,

Ricín je 6000-krát jedovatejší ako kyanid

Ricín je bielkovinový toxín, ktorý napáda a rozkladá samotné bunky. Prechádza cez ich membrány a výrazne spomaľuje tvorbu bielkovín. Bunky tak prestávajú byť životaschopné a odumierajú.

Rizín je jedným z najsilnejších známych jedov, 6000,x nebezpečnejší ako kyanid. Otrava ricínom pripomína chrípku, ktorá sa však rýchlo zhorší. Po bolestiach hlavy, pálení v ústach, zvracaní, hnačke a vnútornom krvácaní nasleduje smrť. Ricín najviac poškodzuje pečeň, obličky a slezinu.

Pozrite si túto zvláštnu reklamu na ČSOB a dajte nám vedieť, čo si o nej myslíte.

To vážne? Koho má presvedčiť táto hlúpa reklama na ČSOB?

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre