TOP 5 nápadov, ako vybudovať pasívny príjem

  • Pasívny príjem je spôsob zarábania bez aktívneho úsilia.
  • Pasívnemu príjmu často predchádza veľa práce.
  • Toto je TOP 5 tipov, ako začať budovať pasívny príjem.
Titulky TOP 5 tipov na pasívny príjem
TOP 5 tipov na pasívny príjem. Zdroj: shutterstock.com/Andrey_Popov/Song_about_summer
BitmarketsFreedum fighter mobil

Pasívny príjem je niečo, čo vyhľadáva každý investor, ale aj bežný človek. Predstavte si, že popri práci máte ďalší menší príjem, ktorý vám môže zaplatiť napríklad mesačnú splátku hypotéky alebo lízingu na auto. A čo je na tom najlepšie – pri tomto type príjmu po čase nie je nevyhnutné vykonávať aktívnu činnosť.

V tomto článku si predstavíme 5 jednoduchých spôsobov, ako môžete začať s pasívnym príjmom už v mladom veku. Pasívny príjem môže byť prvým krokom k vašej finančnej nezávislosti, no zároveň musíte brať na vedomie, že ide o beh na dlhú trať, nie o krátkodobú záležitosť.

Poďme si spolu ukázať najlepšie nápady na pasívny príjem. Ako to však býva, na vybudovanie pasívneho príjmu budete musieť najprv vynaložiť značné úsilie, aby ste sa dostali do bodu, keď peniaze pracujú pre vás a nie vy pre nich.

Čo je pasívny príjem?

Pasívny príjem je spôsob zarábania peňazí bez aktívneho úsilia, ktoré vám zaberá čas. Väčšinou pasívnemu príjmu predchádza aktívne investovanie a budovanie biznisu, avšak existujú aj jednoduchšie formy.

Pasívny príjem si vyžaduje dôkladnú predprípravu

Pasívny príjem si vyžaduje dôkladnú predprípravu. Zdroj: shutterstock.com/lassedesignen

98 %

Už sa viac neboj o svoje peniaze.

Investuj a premeň svoje obavy na príležitosť.

Sponzorovaný obsah
Finančné rozdielové zmluvy sú zložité nástroje a sú spojené s vysokým rizikom rýchlych finančných strát v dôsledku pákového efektu. Na 74 % účtov retailových investorov dochádza k finančným stratám pri obchodovaní s finančnými rozdielovými zmluvami u tohto poskytovateľa. Mali by ste zvážiť, či chápete, ako finančné rozdielové zmluvy fungujú, a či si môžete dovoliť podstúpiť vysoké riziko, že utrpíte finančné straty.
Späť
Strana 1/6Ďalej
Okazio PCtxb
Autor:
Marek Jendrál
Marek Jendrál

Vyštudoval financie, bankovníctvo a investovanie. O kryptomeny sa zaujíma od roku 2015. V článkoch sa špecializuje na technickú analýzu a sieťové dáta z blockchainu.