Kryptomeny s vysokým potenciálom
Kryptomeny s vysokým potenciálom. Zdroj: Shutterstock.com/Vit-Mar

Dlhodobý pokles na trhu s kryptomenami prežijú len tie najsilnejšie a najstabilnejšie projekty. V tomto článku si predstavíme 3 rýchlo sa rozvíjajúce kryptomeny, ktoré majú vysoký potenciál a dokážu fungovať aj počas korekcie.

TOP 3 kryptomeny s vysokým potenciálom

Celková trhová kapitalizácia kryptomien klesla od začiatku korekcie približne o dve tretiny v porovnaní so svojím historickým maximom. Aj z tohto dôvodu to môžeme považovať za príležitosť, pretože väčšina kryptomien je lacná. Je však potrebné si urobiť svoj vlastný a najmä dôkladný prieskum trhu.

V nasledujúcich riadkoch si predstavíme tri kryptomenové projekty, ktoré môžu v blízkej dobe naplniť svoj potenciál a prilákať pozornosť väčších investorov.

Braintrust

Tento projekt môžeme úplne pokojne pomenovať ako jedinečný. Ide totiž o decentralizovanú sieť talentov, ktorá spája certifikovaných a kvalifikovaných odborníkov z tých najúspešnejších svetových spoločností. Odborníci ho považujú za jeden z najzaujímavejších projektov vo svete kryptomien, ktorý predstavuje decentralizovanú alternatívu pre štandardné personálne spoločnosti.

Každý, kto sa rozhodne investovať do natívneho tokenu BTRST, získa možnosť vlastniť časť podielu spoločnosti Braintrust.

Braintrust
Braintrust. Zdroj: shutterstock.com/Praveen Nanu

Prečítaj si tiež: Kevin O’Leary: „Tieto 3 altcoiny sú najväčšou konkurenciou Etherea“

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

NuCypher

Rok 2022 bol a je jasným príkladom toho, že svet kryptomien so sebou prináša nielen investičné príležitosti, ale aj hrozbu nebezpečenstva. A práve v tomto prípade je dobré poznať projekt NuCypher, ktorý využíva technológiu proxy re-encryption. Táto technológia vám umožní bezpečne komunikovať a zdieľať utajované informácie.

Predstavitelia spoločnosti NuCypher vyhlásili, že vytvorili najbezpečnejší blockchain, ktorý využíva mechanizmus na dešifrovanie.

Flux

S príchodom novej technológie sa čoraz viac spoločností vydáva smerom zmien a začína tak uprednostňovať blockchain.

Spoločnosť Flux sa snaží pracovať na implementácii decentralizovaného softvéru, ktorý využíva blockchain ako službu. Umožňuje tak vytvárať inovácie sektoru Web 3.0.

Flux
Flux. Zdroj: fluxofficial.medium.com

Čítaj ďalej: Pozor! Kryptomenové podvody stále nekontrolovateľne rastú

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance