TOP 3 pasívne príjmy na tradičných trhoch

  • Niektoré formy pasívneho príjmu sú dostupné pre každého už od malého kapitálu.
  • Ukážeme vám 3 jeho rôzne formy.
  • Pasívny príjem je forma inkasovania zisku bez aktívnej práce.
Novinky Top 3 pasívne príjmy
Top 3 pasívne príjmy. Zdroj: shutterstock.com/Andrey_Popov
Flockers PCFlockers mobil

Tradičné finančné a kapitálové trhy majú za sebou už dlhoročnú históriu a ponúkajú množstvo príležitostí, ako investovať. Jednou z možností je pasívny príjem, avšak existuje toľko možností, že začínajúci investori môžu mať problém vybrať si tú najefektívnejšiu. Práve z tohto dôvodu vám prinášame zoznam top pasívnych príjmov na tradičných trhoch.

Ukážeme si formy pasívneho príjmu, ktoré by mali byť dostupné pre väčšinu investorov, resp. podnikateľov. Niektoré z nich nevyžadujú vysoký vstupný kapitál, a zároveň majú za sebou bohatú históriu, ktorá ukázala, že skutočne môžu prinášať slušné peniaze. Je len na vás, akú možnosť uprednostňujete vzhľadom na individuálny prístup k riziku.

Čo je pasívny príjem?

V jednoduchosti môžeme pasívny príjem definovať ako inkasovanie peňazí bez práce. V niektorých prípadoch ale musíme vynaložiť veľa práce, kým sa do tohto bodu dostaneme. Existujú ale aj formy pasívneho príjmu, s ktorými môžete začať hneď a bez veľkých počiatočných investícií.

Pasívny príjem si vyžaduje dôkladnú predprípravu

Pasívny príjem si vyžaduje dôkladnú predprípravu. Zdroj: shutterstock.com/lassedesignen

98%

Už sa viac neboj o svoje peniaze.

Investuj a premeň svoje obavy na príležitosť.

Sponzorovaný obsah
Finančné rozdielové zmluvy sú zložité nástroje a sú spojené s vysokým rizikom rýchlych finančných strát v dôsledku pákového efektu. Na 74 % účtov retailových investorov dochádza k finančným stratám pri obchodovaní s finančnými rozdielovými zmluvami u tohto poskytovateľa. Mali by ste zvážiť, či chápete, ako finančné rozdielové zmluvy fungujú, a či si môžete dovoliť podstúpiť vysoké riziko, že utrpíte finančné straty.
Späť
Strana 1/4Ďalej
txbtxb
Autor:
Marek Jendrál
Marek Jendrál

Vyštudoval financie, bankovníctvo a investovanie. O kryptomeny sa zaujíma od roku 2015. V článkoch sa špecializuje na technickú analýzu a sieťové dáta z blockchainu.