bitcoin reddit vtipy

Kryptomenový priestor s rastúcou cenou výrazne ožil. Obrovské množstvo informácií sa valí z každej strany a občas nie je na škodu sa zastaviť a trochu sa pousmiať. Máme pre vás výber tých najlepších vtipov z hlavnej redditovej skupiny o kryptomenách.

Silk Road

Koľko Bitcoinov padlo na drogy? No, bolo ich naozaj veľa. Hoci si väčšina z nich dnes možno trhá vlasy, jeden príspevok (bohužiaľ nedohľadateľný) bol naozaj rozkošný. „Pred dlhou dobou som kúpil LSD asi za 10 Bitcoinov. Naozaj to neľutujem!“

Iný používateľ prišiel s printscreenom z počiatočných dôb Silk Road a myslím, že časy, kedy marihuana či hubičky stáli okolo 40 BTC, sú už nenávratne preč.

Old screenshot I took of Silk Road just weeks after it had opened from CryptoCurrency

Ďalším úspešným kúskom je montáž zo Simpsonovcov. Iste poznáte meno Bitcoin SV a nepekne presláveného Craiga Wrighta. Video hovorí za všetko.

Someone doesn’t belong here… from CryptoCurrency

Kto niekedy riešil problémy s burzou a musel kontaktovať kryptomenový support, tak určite vie, že to nebýva žiadny med. A najmä Coinbase je týmto preslávená. Česť výnimkám.

Finally found Coinbase’s Customer Service department. from CryptoCurrency

Hoci je technológia kryptomien unikátna a úžasná, nemá cenu si nič nahovárať. Väčšina je tu kvôli peniazom a aj tých, ktorí sú tu kvôli technológii, rozhodne peniaze navyše neodradia! Ako rýchlo a pohodovo zohnať prvé Lambo:

Moon Lambo 101 from CryptoCurrency

Najväčšia veľryba vo vesmíre

Nákup pomocou kryptomien je stále veľmi vzácna vec. Nasledujúce video dobre vystihuje pocity ľudí, ktorí chcú niečo kúpiť pomocou kryptomien.

How it feels when I try to buy things with cryptos. from CryptoCurrency

Keď sa neustále niekto pýta na usecase kryptomien. Jeden nový usecase na fiat peniaze objavili vo Venezuele. Dokáže simulovať lístie!

Jednou z vecí, ktorými sa kryptomeny preslávili, je obrovské množstvo profesionálnych technických analytikov. Ak jedným ešte nie ste, tak robíte niečo zle. Tu je základný návod, ako správne pochopiť grafy kryptomeny.

A keď sa už z vás stane profesionálny trader, ktorý má konzistentné výsledky a postupne sa mu darí znižovať hodnotu svojho portfólia, tak prečo sa nestať rovno aj doktorom? Bitcoin je všeliek!

Aj tak je však dôležité pochopiť, aká je vlastne situácia naozaj.

Introducing you the financial adviser that made me lost $25K from CryptoCurrency

Nakoniec sa rovnako veľká väčšina vráti k prostému hodlingu. Život hodlera je totiž o toľko ľahší.

Hodlers vs traders from CryptoCurrency

Nakoniec vám bude stačiť len raz za čas mrknúť na telefón a všetko bude v poriadku.

When bitcoin moons from CryptoCurrency

Čo čítať ďalej:

[SPRÁVY] Bakkt bude spustený už zajtra – čo očakávať? • Ako dobre poznáte najpoužívanejšie stablecoiny?

Zdroj:
reddit.com

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Adam K.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance