Tajomný odpočet je na konci! O čo išlo?

Novinky Čo bolo na konci odpočtu?
Čo bolo na konci odpočtu? Zdroj: shutterstock.com/Gustavo Frazao
BITmarkets BITmarkets

Od minulej soboty ste mohli na našich stránkach pozorovať tajomný odpočet. Ten je už na konci. Poďme sa pozrieť, o čo išlo.

Kurzy obchodovania

Tou najväčšou novinkou sú kurzy obchodovania s kryptomenami. Samoštúdium je síce dobrá vec, avšak veľmi zdĺhavá. Veľa ľudí odradia prvé neúspechy, alebo nedostatok informácií. Kurzy obchodovania pod vedením lektorov pomôžu vstrebať všetky dôležité informácie a naučia vás všetko od základov až po technické a psychologické zákernosti.

Všetky informácie o kurzoch nájdete tu.

Prečo sa učiť obchodovať?

Je hneď niekoľko dôvodov, prečo vedieť obchodovať s kryptomenami.

Záchrana kapitálu – máte nazbierané kryptomeny, ale pri prepadoch len pozeráte na to, ako o všetko postupne prichádzate? Tak to už byť nemusí! Na prepadoch môžete zarábať, alebo si aspoň zaistiť aktuálne portfólio proti stratám.

Pravidelné zárobky/zamestnanie – obchodovaním sa môžete začať živiť. Kryptomeny sú veľmi kolísavé, čo je presne tou príležitosťou, ktorá vám dovolí profitovať.

Privyrábanie – občas sa naskytne informácia alebo príležitosť, kedy by bolo vhodné zamyslieť sa nad pokledom alebo rastom, ale neviete to, a tak prepásnete svoju šancu. Nemusíte sa tým živiť, stačí si len občas privyrábať jednorázovými „akciami”.

Nezávislosť – nepotrebujete sedieť niekde v kancelárii, obchodovať môžete prakticky odkiaľkoľvek, kde je dostupný internet.

Rozvoj osobnosti – otváraním obchodných pozícií si nezarobíte, dobrý trader sa musí naučiť byť dokonale trpezlivý a organizovaný. Na neposlednom mieste hrá pri obchodovaní kľúčovú rolu psychológia.

Súťaž

S príchodom tejto novinky sme sa rozhodli venovať takýto kurz práve jednému z vás, a to rovno plnú nálož! Variant Obchodovanie s kryptomenami 1.0 + Price Action KOMBO – teda intenzívny dvojmesačný kurz, ktorý obsahuje 15 online lekcií (v skupine s max. 10 ľuďmi). Navyše, úlohy a čas, kedy se budete môcť s tradermi radiť online, si určíte len vy sami. Súčasťou tohoto kurzu je aj trojmesačný prístup do platenej sekcie portálu Trading11.

Do súťaže sa zapojíte zdieľaním tohoto facebookového príspevku. Výsledky súťaže budú vyhlásené v pondelok.

Varianty a informácie ku kurzom nájdete na tejto stránke.

Nenechate si ujsť naše krypto-spravodajstvo a prihláste sa na odber. Inštrukcie získate kliknutím na zvonček vľavo dole. Taktiež nás sledujte na našej facebookovej stránke a nenechajte si ujsť najnovšie správy z kryptosveta.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.

Najčítanejšie články

1

Najväčšia slovenská banka vydala varovanie. Slováci môžu prísť o peniaze a dostať sa do problémov so zákonom

2

Vodiči zúria. Nová daň ich núti platiť za každý prejdený kilometer

3

Veľká automobilka vyhlásila bankrot

4

Sú unikátne slovenské kúpele pred bankrotom? Súd dal majiteľovi poslednú šancu na záchranu

5

Slováci si od júla priplatia za každodenné potraviny

PR články

Kryptomagazín sa stal hlavným partnerom konferencie CryptoVestibull. Získajte vstupenky za zvýhodnenú cenu

Henrieta Balázsová  | 14. júna 2024

Kryptomagazín sa stal hlavným partnerom prestížnej konferencie CryptoVestibull, ktorá sa zameriava na svet kryptomien a blockchain technológií. CryptoVestibull: Unikátne podujatie CryptoVestibull je podujatie, ktoré združuje odborníkov, nadšencov a investorov z oblasti kryptomien a blockchainu.

Kryptomagazín sa stal hlavným partnerom konferencie CryptoVestibul