STREAM o 20:00 Nezastaviteľný Bitcoin! – Bude rásť až do Vianoc?

0

Bitcoin nám dokončuje krásny bullish cyklus, ktorý by mal byť ukončený okolo úrovne 24 000 USD. Počas nasledujúcich dní bude zaujímavé sledovať reakciu. Osobne zastávam názor, že nás čaká menší pokles o niekoľko stoviek dolárov.

Dokončila by sa tak ABC korekcia a môžeme následne pokračovať vo fomo markete. Ako hovorím už niekoľko mesiacov, nemá teraz zmysel predávať Bitcoin a ani otvárať shorty. Potrebujeme sa zviesť s trendom a zarobiť na raste. Otvorením shortu len poskytujeme likviditu whales, ktoré zarábajú na neskúsených obchodníkoch.

V prípade altcoinov je situácia dosť zamotaná a nedá sa aktuálne odhadovať jasný smer. Momentálne nemám otvorené žiadne obchody a čakám na čistejšie signály. Možno už počas zajtrajšieho streamu sa niečo zaujímavé objaví.

Aktuálnu situáciu a grafy budeme rozoberať počas zajtrajšieho streamu. Nezabudnite si preto zapnúť odber so zvončekom, aby ste o 20:00 nezmeškali live stream.

Prihláste sa na odber BitLink videí a nezmeškajte naše spravodajstvo.

Tešíme sa na vás!

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre