[SPRÁVY] Tom Lee: Keď bude Bitcoin stáť 100 000 dolárov, Trump ho zakáže – Kam až sa môže cenovo Bitcoin dostať?

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Tom Lee: Keď bude BTC stáť 100 000 dolárov, Trump ho zakáže – Kam až sa môže cenovo Bitcoin dostať? – Bitcoin, ale aj altcoiny majú pred sebou žiarivú budúcnosť – Apple po aktuálnych oznámeniach opäť prekonal hranicu 1 bilióna dolárov – Francúzsky minister financií: Libra by nemala mať v Európe žiadnu podporu – Iba 4 kryptomeny z prvej 100 majú na to, aby sa dostali do TOP 10

Tom Lee: Keď bude Bitcoin stáť 100 000 dolárov, Trump ho zakáže

Základná otázka samozrejme je, či sa vôbec Bitcoin dá zakázať. Veľa ľudí z tohto sektora si myslí, že to jednoducho nejde. Minimálne nie celosvetovo. Čo však môžu vlády spraviť je, že postavia používanie kryptomien na čele s Bitcoinom mimo zákona. Samozrejme, že je nepravdepodobné, že  to spravia všetky národy. Ale ako vieme, pri Amerike nie je nič nemožné. To si myslí aj Tom Lee, ktorý sa na Twitteri vyjadril, že je šanca na zakázanie Bitcoinu v Amerike krátko potom, čo dosiahne cenu 100 000 dolárov.

Prečo by sa tak malo stať, si môžete prečítať na nasledujúcom odkaze: bitcoinist.com

Kam až sa môže cenovo Bitcoin dostať?

Tak to poďme Amerike celé ešte poriadne znepríjemniť. Myslia si, že pri cene 100 000 dolárov môžu Bitcoin zakázať? Aj keby sa tak stalo, cena by tam vôbec nemusela ostať. Podľa známych osobností, ako napríklad Tim Draper, Cameron Winklevoss alebo John McAffee môže cena vystreliť až na 250 000, 320 000 až 1 milión dolárov respektíve. Samozrejme, že ide o pomerne šialené, smelé alebo dokonca premrštené predikcie, ale ako sa hovorí, nikdy nehovor nikdy.

Viac sa o týchto predikciách môžete dočítať, ak si pozriete náš článok tu: kryptomagazin.sk

Bitcoin, ale aj altcoiny majú pred sebou žiarivú budúcnosť

Oooo áno, pokračujeme stále najmä v Bitcoine a jeho budúcnosti. Teraz to však nebude vyslovene iba z pohľadu ceny, ale aj zo strany vývoja technológie, infraštruktúry a taktiež altcoinov. Na trh (najmä s blockchainom) totižto vstupujú veľkí hráči z rôznych odvetví, ako napríklad Samsung, IBM alebo Starbucks. Takisto príde čoskoro k spusteniu Bakktu, vyjadreniu ohľadne Bitcoin ETF, Bitcoin halving budúci rok. To všetko môže dostať Bitcoin, ale aj iné kryptomeny do mainstreamu a zaručiť tým zrýchlenie adopcie.

Viac na túto tému si pre vás pripravil náš redaktor Adam, ktorého článok si môžete prečítať na tomto linku: kryptomagazin.sk

Apple po aktuálnych oznámeniach opäť prekonal hranicu 1 bilióna dolárov

Vôbec prvýkrát tento rok sa podarilo spoločnosti Apple prekonať hranicu 1 bilióna dolárov. Stalo sa tak potom, čo predstavili nový iPhone 11, Apple TV+ a rôzne iné novinky a produkty. Navyše však spoločnosť akoby poukázala na to, že sa začala zameriavať na nový sektor a nových používateľov. Napríklad ich Apple TV+ je najlacnejšou službou svojho druhu, čo doteraz nebolo pri tejto spoločnosti viditeľné takmer vôbec. Otázka je, či sa Applu podarí si udržať túto trhovú kapitalizáciu, ktorú nadobudli prvýkrát od novembra minulého roka.

Ak sa chcete dočítať viac o Apple, odporúčam sa pozrieť na tento link: marketwatch.com

Francúzsky minister financií: Libra by nemala mať v Európe žiadnu podporu

Bruno Le Maire, francúzsky minister financií sa iba nedávno vyjadril, že Libra v stave v akom je, určite nedostane v Európe žiadnu podporu. Zdá sa tak, že domček z karát sa aktuálne pre tento stablecoin od Facebooku postupne rúca. Takmer žiadny štát sa zatiaľ nevyjadril, že by vyslovene podporoval túto „kryptomenu.” Na druhej strane, krajín, ktoré vyjadrili jasný nesúhlas voči tomuto projektu stále iba pribúda. A to určite nie sú dobré správy pre Facebook.

Ak vás zaujíma viac detailov o tejto správe, neváhajte sa pozrieť na tento odkaz: news.u.today

Iba 4 kryptomeny z prvej 100 majú na to, aby sa dostali do TOP 10

Nadpis môže znieť trošku mätúco, a tak sa na to poďme pozrieť ešte raz a pomaly. Z aktuálne TOP 100 kryptomien podľa trhovej kapitalizácie majú iba 4 kryptomeny na to, aby sa dostali do TOP 10 a udržali sa tam (a nahradia iné 4 kryptomeny). Medzi 11. až 100. miestom sa nachádza množstvo zaujímavých projektov, určite aj nejaké scamy a podvody, ale takisto aj nepotrebné projekty s veľkým hypom. Avšak 4 kryptomeny by mali mať projekt, tím, potenciál a celkovo nábeh na to, aby sa dostali medzi tie najlepšie. Malo by ísť o NEXO, BAT, VET a IOTA. Prečo by sa to však malo podariť práve týmto projektom?

Pre viac informácií o tom, prečo práve tieto kryptomeny by mali patriť do TOP 10, kliknite na nasledujúci odkaz: quora.com

Čo čítať ďalej?

https://kryptomagazin.sk/prevlada-na-trhu-aktualne-extremny-strach-fear-and-greed-index-dennik-13-tyzden/

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.