[SPRÁVY] Tom Lee: Bitcoin Misery Index predznačuje bull run – Študovanie na najlepšej univerzite v Amerike môže byť poriadne drahé

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Tom Lee: Bitcoin Misery Index predznačuje bull run – Cenový vývoj Bitcoinu bude v blízkej budúcnosti extrémne nudný – Čína bude technologicky úplne nezávislá od USA do 7 rokov – Bude Uber ponúkať finančné služby? – Študovanie na najlepšej univerzite v Amerike môže byť poriadne drahé – Tri informácie o Bitcoine, ktoré ste možno ani netušili

Tom Lee: Bitcoin Misery Index predznačuje bull run

Bitcoin Misery Index (BMI) je indikátorom, ktorý vyvinula spoločnosť Fundstrat. Podľa jedného člena tejto spoločnosti (asi najznámejšieho) Toma Leeho BMI aktuálne naznačuje, že nastal čas na ďalší bull run Bitcoinu. Po veľmi nudnom lete (z pohľadu tradingu) má podľa Toma Leeho prísť vzrušujúci koniec roka, kedy by Bitcoin mohol naštartovať do výšin. Veľmi výrazný pohyb je podľa neho očakávaný už v najbližšej dobe. Tom Lee si myslí, že „krypto zima” je za nami a aktuálne by malo dôjsť k útoku na ATH.

Viac vyjadrení Toma Leeho si môžete prečítať na nasledujúcom linku: bitcoinist.com

Cenový vývoj Bitcoinu bude v blízkej budúcnosti extrémne nudný

Tak a ešte jeden článok o vývoji ceny BTC. Tento však bude z úplne iného súdka a bude ponúkať opačný pohľad na vec. Podľa trhového analytika Jima Wyckoffa sa v najbližších dňoch až týždňoch cena Bitcoinu nemá hýbať takmer vôbec. Žiadny poriadny výkyv ani hore ani dole, iba konsolidácia do strany. Podľa neho sa bitka medzi býkmi a medveďmi extrémne vyrovnala a nikto aktuálne nevie povedať, ktorá strana nakloní misky váh vo svoj prospech. Rozlúštenie tohto rébusu by mal priniesť descending triangle, ktorý je aktuálne najsledovanejším patternom na Bitcoine.

Ďalšie informácie o tejto správe sa môžete dočítať na linku nižšie: news.u.today

Čína bude technologicky úplne nezávislá od USA do 7 rokov

Či už sa obchodná vojna medzi Čínou a USA začala alebo nie (nikto nevie presne povedať), tak víťaz môže byť iba jeden. Aj keď sa hovorí, že kde sa dvaja bijú, tretí vyhráva (v tomto prípade by to mohla byť Európa, ktorá však má vlastné problémy), z tejto vojny môže byť víťaz úplne jasný. A mohla by ním byť Čína. Teda minimálne z technologického pohľadu. David Roche si myslí, že Čína má pred sebou skvelú budúcnosť najmä z technologického hľadiska, pričom by mohla byť úplne osamostatnená od USA už do 7 rokov.

Viac o tejto novinke sa dočítate v nasledujúcom článku od nás: kryptomagazin.sk

Bude Uber ponúkať finančné služby?

Zdá sa, že doterajší úspech Uberu nie je pre túto spoločnosť dostačujúci. Aktuálne sa začínajú objavovať správy o tom, že táto spoločnosť sa chce stať aj poskytovateľom finančných služieb. Minimálne pre svojich používateľov (a najmä šoférov), ktorým by v budúcnosti mohol Uber poskytovať pôžičky. Teda minimálne takéto klebety sa začali šíriť potom, čo bol používateľom Uberu zaslaný dotazník. V ňom sa pýtali na dôveryhodnosť poskytovateľa finančných služieb, výšku pôžičky alebo najdôležitejšie faktory pri výbere pôžičky.

Viac o tejto správe sa môžete dočítať, ak kliknete na link uvedený nižšie: coinspeaker.com

Študovanie na najlepšej univerzite v Amerike môže byť poriadne drahé

Pri štúdiu na najlepších univerzitách sveta sa žiaľ nehovorí o sumách v tisícoch alebo desať tisícoch eur. Štúdium na Princetone (aktuálne najlepšej americkej univerzite) vás môže vyjsť až takmer 300 000 dolárov. Celkovo to vychádza na takmer 75 000 dolárov za jeden rok štúdia. Pokiaľ teda máte v pláne doštudovať s titulom (4 roky), tak by ste si mali pripraviť finančný obnos až 300 000 dolárov. Avšak nie iba táto škola je tak predražená. Harvard, Columbia, MIT alebo Yale (ktoré nasledovali za Princetonom) stoja všetky približne takú istú sumu. Je tak jasné, že štúdium na tých najlepších školách v Amerike je extrémne finančne náročné. Pri takých sumách sa môže dokonca objaviť aj otázka, či to vôbec stojí za tie peniaze.

Ak vás táto správa zaujíma viac, odporúčam pozrieť si tento odkaz: marketwatch.com

Tri informácie o Bitcoine, ktoré ste možno ani netušili

Viac ako 10 rokov je Bitcoin na scéne a tak by sa o ňom dalo učiť takmer donekonečna. Ťažba, obchodovanie, blockchain, forky atď, atď. Je toho naozaj veľa. Aj preto môže byť takýto článok z času na čas užitočný. Vždy sa totižto môžete dozvedieť viac o najväčšej kryptomene. Vedeli ste napríklad, že Bitcoin má 436 detí? Samozrejme, že hovoríme o forkoch, avšak či už priamym alebo nepriamym spôsobom vzniklo z Bitcoinu už 436 kryptomien. A je isté, že sa toto číslo bude do budúcna iba zväčšovať.

Ak sa chcete dozvedieť aj iné zaujímavosti, tak kliknite na náš článok, ktorý nájdete tu: kryptomagazin.sk

Čo čítať ďalej?

https://kryptomagazin.sk/obchodovanie-pre-pokrocilych-rebrikovanie-pozicie-dennik-13-tyzden/

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.