SPRÁVY – Cardano chystá zmeny v infraštruktúre – Pokles Bitcoinu nám dáva priestor na nákup

0

Viete ako zarobiť 4-5% mesačne?

Zúčastnite sa nášho webináru:

Kryptomeny počas dnešného dňa pokračovali v korekčnej štruktúre a dokonca niektoré altcoiny zaznamenali menšie zhodnotenie. Zdá sa, že po veľkom výpredaji sa začína situácia stabilizovať. 

Na našom YouTube kanáli BitLink práve vyšla víkendová analýza trhu. Mrknite na ňu, a ak ste tak ešte neurobili, prihláste sa na odber našich videí.

(článok pokračuje pod videom)

Cardano chystá zmeny v infraštruktúre

Počas živého vysielania na YouTube Charles Hoskinson – generálny riaditeľ Cardano vysvetlil, že ľudia podieľajúci sa na vývoji mincí začínajú vyčleňovať finančné prostriedky, ktoré majú byť vyhradené na zlepšenie komerčnej infraštruktúry.

„Cardano potrebuje zlepšiť komerčnú štruktúru – aby sme boli konkurencieschopní proti iným kryptomenám.“

Hoskinson uviedol, že tento update infraštruktúry by mal zabezpečiť fungovanie decentralizovaných aplikácií, či DeFi.

Bitcoin vo Francúzsku ako nehmotný majetok

Obchodný súd v Nanterre 26. februára rozhodol, že Bitcoin bude od dnešného dňa klasifikovaný ako nehmotný majetok. Išlo síce o rozhodnutie nižšie postaveného miestneho súdu, ale aj vzhľadom na túto skutočnosť sú kryptomeny brané ako reálne aktívum. Roman Matkovskyy povedal: „Rozsudok je dôležitým míľnikom pre ďalší rozvoj kryptomien“.

Možno ťa bude zaujímať: Koronavírus a akcie

Binance spúšťa novú platobnú bránu pre Afriku

Generálny riaditeľ spoločnosti Binance, Changpeng Zhao oznámil, že spoločnosť vytvorí novú fiatovú platobnú bránu pre občanov Juhoafrickej republiky. Tento krok umožní občanom nakupovať Bitcoin za ich vlastnú štátnu menu. Rozhodnutie vytvoriť túto možnosť nákupu prišlo hneď po skončení konferencie Blockchain Africa, ktorá sa konala v Johannesburgu.

Pokles Bitcoinu nám dáva priestor na nákup

Viac ako 50 % pokles ceny Bitcoinu počas tohto týždňa nám dáva veľmi zaujímavú príležitosť na nákup za „výpredajové“ ceny. Väčšina altcoinov v páre voči BTC aj naďalej rastie, preto nepremeškajte vynikajúcu šancu na nákup silných projektov. Každý deň pre vás na trading11.com pripravuje tím profesionálnych traderov niekoľko analýz. Vo VIP skupine sme vybrali a spravili analýzy na hromadu horúcich kryptomien, ktoré stoja za nakúpenie. Prístup k najlepším analýzam na CZ/SK môžeš iba do konca tohto dňa získať v 50 % zľave.

Viac informácií v tomto príspevku.

Čítajte ďalej

Taliansky Červený kríž prijme aj BTC – Bojuje proti koronavírusu ako sa dá!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre