LG zavedie do svojich TV technológiu NFT
LG zavedie do svojich TV technológiu NFT. Zdroj: Shutterstock, Cineberg

Juhokórejská spoločnosť LG pôjde cestou konkurencie. Podobne ako Samsung, bude do svojich vlajkových televízorov pridávať rôzne funkcie pre prácu s NFT.

LG a NFT

Jedna z najväčších juhokórejských spoločností svojim zákazníkom umožní zobrazovať, nakupovať a dokonca aj predávať svoje NFT tokeny, a to priamo v televízore.

LG tak veľmi rýchlo zareagovala na svojho najväčšieho konkurenta – spoločnosť Samsung, ktorá na veľtrhu spotrebnej elektroniky v Las Vegas predstavila najnovšiu a prelomovú technológiu v oblasti televíznej techniky.

Prečítaj si tiež: Bitcoin analýza – prepad 9 % za jediný deň. Kde je ďalšia zastávka?

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

24 hodín od oznámenia Samsungu usporiadali predstavitelia spoločnosti LG tlačovú konferenciu. Šéf divízie domácej zábavy, Park Hyung-se, vyhlásil, že spoločnosť LG s určitosťou plánuje začleniť niektoré NFT funkcie do svojich vlajkových televízorov.

Samsung a LG urobili výrazný krok vpred, ktorý by dopomohol miliónom domácnostiam v Južnej Kórei, spoznať technológiu blockchainu a NFT. Samozrejme, objavili sa aj názory zo strany kritikov. Jedným z nich je aj 25-ročný kryptomenový investor Chung Seung-mo.

„Naozaj nevidím zmysel v tom, aby bola v mojej TV obchodná platforma NFT. Keď je stále nepohodlné surfovať na internete prostredníctvom tzv. inteligentnej TV, nemyslím si, že nákup NFT na TV bude príjemným zážitkom.“

Aj na Twitteri sa objavilo mnoho kritických správ. Jeden z používateľov sa vyjadril:

„Len nechápem, aký zmysel má táto stratégia. Myslím tým, že ak ste niekde vonku a nájdete NFT, ktoré sa vám páči, váš prvý inštinkt vás určite nepovedie k televízoru, pretože je nemobilný.“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance