Slováci môžu získať bezplatný projekt domu. Stačí, ak splnia 1 podmienku

  • K dispozícii sú projekty rodinných domov s rôznou rozlohou.
  • Táto praktická iniciatíva distribútora je určená pre všetkých, ktorí plánujú stavbu domu.
Ekonomika Slováci môžu získať bezplatný projekt domu
Slováci môžu získať bezplatný projekt domu. Zdroj: Shutterstock.com/wutzkohphoto, New Africa
BITmarkets BITmarkets

Slovenské domácnosti sa môžu dostať zadarmo k projektu rodinného domu v energetickej triede A0. Podmienkou je pripojiť sa na plynové vykurovanie. Bezplatne projekt rodinného domu v spomínanej energetickej triede ponúka spoločnosť SPP ‒ distribúcia.

Táto praktická iniciatíva distribútora je určená pre všetkých, ktorí plánujú stavbu domu a rozhodnú sa pre nízkoemisné a efektívne vykurovanie zemným plynom.

Najlacnejšie vykurovanie

Sme radi, že môžeme našim zákazníkom finančne aj časovo uľahčiť proces získavania projektu pre stavebné povolenie ich nového rodinného domu. Veríme, že takto poskytnutý projekt bude pre mnohých motiváciou pripojiť svoju nehnuteľnosť k zemnému plynu, čím získajú z hľadiska celkových nákladov najlacnejšie nízkoemisné vykurovanie. Zároveň je to aj odkaz pre odbornú projektantskú obec a stavebné úrady, že projektovať nové rodinné domy s využívaním zemného plynu ako hlavného zdroja tepla je aj v energetickej triede A0 bez problémov možné,” uviedol Jerguš Vopálenský, vedúci rozvoja sieťového obchodu SPP ‒ distribúcia.

Zákazníci, ktorí majú záujem o bezplatný projekt domu a majú uzatvorenú zmluvu o pripojení do distribučnej siete zemného plynu, si na webstránke spoločnosti www.spp-distribucia.sk môžu vybrať až z troch rôznych variantov.

92%

Zarábaj aj ty na raste kryptomien.

Začni ich nakupovať na Bitmarkets a získaj 100 dolárový vstupný bonus.

Sponzorovaný obsah

Ako to funguje?

K dispozícii majú projekty rodinných domov s rozlohou 115 metrov štvorcových, 160 metrov štvorcových a 200 metrov štvorcových.

Zákazníci, zvažujúci stavbu nového rodinného domu v energetickej triede A0 majú možnosť jednoducho si porovnať náklady na jednotlivé spôsoby vykurovania v ich novom rodinnom dome prostredníctvom interaktívnej kalkulačky na www.oplyne.info,” konštatoval hovorca SPP – distribúcia Milan Vanga.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
Zdroj: SITATAGY: