Šikovný spôsob, ako si zvýšiť ziskovosť pri obchodovaní kryptomien

3

Trh s kryptomenami je teraz v jednom ohni. Bitcoin minulý mesiac padol na 30 000 dolárov, čo spustilo veľký výpredaj aj na altcoinovom trhu. Veľryby tak vypiekli so všetkými longármi a z futures platforiem zmizli pozície za niekoľko desiatok miliárd dolárov. Likvidácie obišli len málokoho. Postihli aj obchodníkov, ktorí používali “konzervatívnu” páku 1:2.

Prechod Bitcoinu pod 40 000 $ mnohým chamtivcom odpálil stoplossy. Pri uzatváraní long pozície sa predávajú Bitcoiny, čo spôsobilo kaskádovú reakciu a potlačilo cenu ešte nižšie. Na rýchly dump ceny potom zareagovali retailovi obchodníci, ktorí začali zbesilo nakupovať.

Prečítajte si našu najnovšiu analýzu trhu. EXPERT BLOG: Bitcoin po korekcii – Ako sa zmenil dlhodobý potenciál tejto kryptomeny

Ako zistiť, kedy je správny čas na nákup?

Vytipovať však správny okamih, kedy sa oplatí nakúpiť, je veľmi ťažké. Správny čas na nákup bol pred šiestimi mesiacmi. Pokiaľ nechcete iba HODLovať, ale aj obchodovať na burze, teraz je už neskoro. A presne s tým vám radi pomôžeme. V našej VIP skupine takmer denne analyzujeme trh s kryptomenami.

Minimálne 4x do týždňa publikujeme technickú analýzu Bitcoinu a k tomu pridávame ešte štyri zaujímavé kryptomeny. Občas píšeme o coinoch, ktoré sa oplatí nakupovať, inokedy zas vyzdvihneme coiny, ktoré treba radšej predať.

Vyzerá to tak, že najväčší bullrun v histórii kryptomien bude pokračovať. Centrálne banky po celom svete do Bitcoinu tlačia miliardy dolárov a je to vidieť aj na jeho cene. Bitcoin benefituje aj zo šialenej inflácie dolára či eura. Centrálne banky v USA a Európe tento rok poslali do obehu tisícky miliárd eur a pokračujú v tom aj v roku 2021.

Trading je hra s nulovou výslednicou. Ak chcete dumpovať, nesmiete reagovať impulzívne. Musíte byť vždy aspoň dva kroky pred trhom a mať kvalitnú obchodnú stratégiu. A presne to vás naučíme v našej signálnej skupine, kde navyše naši členovia dostávajú tipy na nákup a predaj kryptomien. Využite zľavu 50 % a získajte naše členstvo za skvelú cenu!

Pozrite si našu ponuku členstiev a kurzov, všetko s 50% zľavou

Členstvá:

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien
  • LIVE Trading Room – Všetko zo signálneho členstva a k tomu 24/7 prístup k profesionálnym traderom, konzultácie obchodov, portfólia a tvorba kvalitného a ziskového obchodného systému

Kurzy:

  • Kurz Mentoringu – Toto je jeden z najobsiahlejší kurzov, aký vôbec nájdeme nie len na CZ/SK scéne, ale aj globálnej. Celkovo v 6 dieloch nájdeš viac ako 200 lekcií. Kurz je zameraný širokej verejnosti a každý si z neho odnesie to, čo potrebuje. Ale hlavne si vytvoríte vlastný obchodný systém, vďaka ktorému sa už nebudete musieť trápiť nad grafmi a štúdiom desiatok kníh.
  • Kurz Obchodovania – Prvý 4-týždnový online trading kurz na CZ/SK scéne. Počas jedného mesiaca sa od úplných základov naučíš úspešne a ziskovo obchodovať na burze. Kurz sa skladá zo 4 častí.
  • Kurz tvorby obchodnej stratégie – Náš niekoľko mesiacov pripravovaný nový projekt, v ktorom vám odovzdáva náš trading tím viac ako 5 ročné skúsenosti s obchodovaním na burze.
  • KURZ HODL a dlhodobého investovania – Kurz „Hodl investovanie a ako si vytvoriť pasívny príjem“ je prvý kryptomenový kurz na CZ/SK scéne zameraný na dlhodobé investovanie do kryptomien.
Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.