[Seriál] Kryptomeny, ktoré generujú pasívny príjem – First Crypto ETF token

2

V predošlých častiach nášho seriálu o kryptomenách, ktoré vám budú generovať pasívny príjem, sme popísali algoritmus Proof of stake (POS) a oboznámili vás s fungovaním DASH a NEO. Dnes sa určitou formou znovu vrátime k DASH a ukážeme vám, ako pomocou slovenského projektu profitovať na masternode.

Disclaimer: Tento článok je sponzorovaný spoločnosťou First Crypto ETF.

Na našom magazíne sme vám už priniesli niekoľko správ o slovenskej spoločnosti First Crypto ETF. Ich cieľom je založenie platformy, kde bude možné obchodovať nielen ETF podiely, ale aj kryptomeny.

Čo je ETF – Echange traded funds?

Jedná sa o fondy obchodované na burze podobné indexovým fondom predávaným v rámci kolektívneho investovania. Ich portfóliá sa skladajú z akcií a dlhopisov, ktorých skladba je veľmi podobná konkrétnemu trhovému indexu. Akcie ETF sa následne obchodujú na burze cenných papierov podobne ako bežné akcie, resp. dlhopisy. Ich cena je preto závislá od ponuky a dopytu.

Ako funguje DASH masternode od First Crypto ETF

Firma First Crypto ETF vytvára na druhej vrstve Đash blockchainu nový masternode a odmeny získané z tejto činnosti bude distribuovať držiteľom ich tokenu. Ten ponúka možnosť investovať do aktívne managovaného portfólia kryptomien, ktorého hodnota je udávaná pohybmi daných kryptomien na burze.

Vytvorením nového Masternodu získa First Crypto ETF odmeny za verifikovanie transakcií a následne ich redistribuuje držiteľom ich tokenu. Đash blockchain je totižto unikátny svojím dvojvrstvovým usporiadaním, v ktorom mineri získavajú 50% odmien a druhá polovica pripadá na masternody umožňujúce funkcionalitu Instant transaction. Viac o kryptomene DASH si môžete prečítať v našich článkoch tu a tu.

First Crypto ETF token

Spoločnosť First Crypto ETF spustila svoje ICO 19. Februára tohto roku, pričom záujemcom ponúka 63,37 milióna tokenov. Celková supply je nastavená na 65 miliónov. V súčasnosti sa predalo už takmer 6 miliónov. Hodnota tohto tokenu sa bude odvíjať od celkovej ceny portfólia, do ktorého je zaradených 10 kryptomien.

Takmer štvrtinovú pozíciu v ňom zastáva Bitcoin (23.95%), nasleduje Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, Litecoin, Ethereum Classic, LISK, Monero, DASH a na záver ZCASH. Širokej verejnosti, ale aj skúseným hráčom sa tak otvára jednoduchá príležitosť ako participovať vo svete kryptomien. Namiesto nákupu množstva kryptomien bude stačiť jediný token, držaním ktorého sa vám bude ešte aj generovať pasívny príjem vďaka Dash masternodu, bežiacom pod hlavičkou First Crypto ETF.

FCTF token si môžete zakúpiť s 20% zľavou. Tu je návod, ako na to.

Výhody

  • portfólio zložené z 10 top-kryptomien
  • hodnota tokenu odvíjajúca sa od celkovej hodnoty kryptomien v portfóliu
  • pasívny príjem z Dash masternodu pre držiteľov First Crypto ETF tokenu
  • netreba vytvárať peňaženku na jednotlivé kryptomeny
  • nákup cez webovú stránku
  • platba kreditnou kartou

Sumár :

Názov: First Crypto ETF token
Začiatok ICO: 19.2.2018
Supply: 65 miliónov, do obehu 63.37 milióna tokenov
Aktuálna cena tokenu: EUR 0.2 / token
Poplatok: správcovský poplatok vo výške 2% ročne
Oficiálna stranka: https://firstcryptoetf.com/

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek zvončekom vľavo dole. Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie i na Instagrame a Twitteri.

Záver

First Crypto ETF je fintechový start up zo Slovenska. Manažment portfólia bude riadený špičkovou technológiou – tzv. Authorize engine, ktorý vie, kedy nakupovať do portfólia a kedy vydávať nové podiely záujemcom na trhu. Súčasťou riešenia je aj bezpečné uskladnenie kryptomien – kombinácia hot/cold wallet. Pre klienta to znamená, že nemusí dokupovať dodatočné zariadenie za desiatky eur (Trezor/Ledger) a kryptomeny bude mať bezpečne uložené a vždy prístupné.

Tip: Ak chcete nakupovať kryptomeny bez poplatkov a získať 10 USD za prvú registráciu na Coinbase, pozrite sa na tento návod.

Predošlé diely tohto seriálu o kryptomenách, ktoré generujú pasívny príjem, si môžete prečítať po kliknutí na odkazy nižšie:

[Seriál] Kryptomeny, ktoré generujú pasívny príjem – úvod do Proof of Stake
[Seriál]: Kryptomeny, ktoré generujú pasívny príjem – Dash
[Seriál]: Kryptomeny, ktoré generujú pasívny príjem – NEO

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Julius

Este ste nespomenuli ani raz (viem, ze vsetky krypto sa spomenut nedaju) peepcoin/DAPS. Novy developersky tim vytvoril peepcoin wallet, ktory tiez generuje 100% passivny prijem a po zmene na DAPS tuto menu mnoho odbornikov pasuje za najlepsiu moznu investiciu. Prirovnavaju ju k novemu a vylepsenemu XVG s takym istym potencialom rastu ako XVG v 2017. Skuste aj o tomto projekte nieco napisat 🙂

taio

čo je daps ak smiem vedieť