Bitcoin halving kryptomagazin

Bitcoin na konci augusta zaznamenal v poradí štvrtý pokus o prekonanie hladiny 12 000 $. Nakoniec však nebol úspešný a monthly svieca uzavrela na hladine 11 900 $. Cena dnes pokračovala v prepade a na chvíľu klesla pod 11100 $.

September sa na trhu s kryptomenami začína výpredajom. Tvrdo zasiahol hlavne Ethereum, ktoré krátko po publikovaní nášho článku stratilo 50-miliardovú kapitalizáciu a z cenu 465 $ kleslo na súčasných 420 $. Momentálne nie je jasné, či budú výpredaje v nasledujúcich dňoch pokračovať. Bitcoin sa stále drží na supporte, ktorý ho celý august chránil pre ďalším prepadom.

1D BTC/USD - Bitstamp
1D BTC/USD – Bitstamp

Chcete tip na perspektívnu kryptomenu? Veľký ázijský hedge fond Spartan Black vyhlásil, že tento multi-chain projekt sa dostane do prvej trojky najväčších kryptomien podľa kapitalizácie!

Bitcoin kopíruje halving scenár – Ak to bude pokračovať, môže dosiahnuť až 340 000 $

Z dlhodobého hľadiska však Bitcoin vyzerá bullish. Aktuálne problémy s prekonaním 12 000 $ sú s najväčšou pravdepodobnosťou iba dočasné. Podobne to bolo aj v máji-júli, keď Bitcoin konsolidoval na 10 000 $.

Užívateľ Twitteru PlanB dnes oznámil, že Bitcoin sa aj po štyroch mesiacoch drží pohalvingového scenára a s najväčšou pravdepodobnosťou v tom bude pokračovať. Ak sa tak stane, čaká ho obdobie masívneho rastu, ako môžete vidieť na grafe nižšie.

  • Tmavomodrá – cyklus z roku 2012
  • Svetlomodrá – cyklus z roku 2016
  • Červená – súčasný cyklus

Bitcoin dokonca rastie rýchlejšie, ako tomu bolo pred štyrmi rokmi. PlanB dodáva, že zatiaľ sa vypĺňa predikcia, podľa ktorej Bitcoin môže dosiahnuť hodnotu až 340 000 $.

(článok pokračuje pod odkazom)

Ak Bitcoin zopakuje posledný cyklus, bude stáť 340 000 $

Bitcoin za 41 000 $ do konca roka?

Analytici zo spoločnosti ecoinometrics cez víkend na Twitteri publikovali ďalší bullish scenár pre Bitcoin. Analýzou Bitcoinových pohalvingových fraktálov došli k záveru, že by sme sa do konca roka mohli dočkať rastu až na 41 000 $. I keď je ťažké predstaviť si, že by Bitcoin v tak krátkej dobe nadobudol tak veľké momentum.

Rast na 41k by podľa nás nutne vyústilo v nafúknutie bubliny. Kapitalizácia by totiž dosiahla neuveriteľných 760 miliárd dolárov a ekosystém okolo BTC na takéto prúdenie kapitálu nie je pripravený.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance