Ekológia, ekológia a ešte raz ekológia…

Spoločnosť ReFork z Českej republiky vznikla ako premena vynikajúceho nápadu na realitu. EÚ od 1.1.2020 zakázala výrobu jednorazových plastov a od 1.1.2021 aj ich predaj. Na tento zákon zareagovala spoločnosť ReFork, ktorá začala už v roku 2018 vyvíjať materiál, ktorý by bol ekologický, lacný a podliehal legislatíve EÚ. V minulosti sme spoločnosti ReFork pár riadkov venovali, od tej doby si našla investorov aj neprajníkov haterov.

Čo je to ReFork?

Spoločnosť ReFork vznikla v marci 2019 a za ten rok toho stihla naozaj veľa. Vyvinuli materiál, ktorý je 100 % v prírode rozložiteľný a nazvali ho ReFork. Z tohto materiálu vyrábajú predovšetkým slamky a príbor. Tento sa na rozdiel od ostatných kompletne v prírode rozloží a vytvorí biomasu.

ReFork je prvé české ICO, ktoré priamo spolupracuje s ázijskými partnermi pri expanzii svojho biznisu. V tejto galérii si môžete prezrieť fotografie z poslednej udalosti v Shenzhene.

Viac informácií o spolupráci s Áziou nájdete aj na oficiálnej Medium stránke spoločnosti.

ReFork, Projekt ReFork s reálnym produktom – Skvelá možnosť nakúpiť pred vstupom na burzu!

Ekologický príbor tu už bol, alebo nie?

Jednorazový príbor už začali niektoré spoločnosti vyrábať z tenkého dreva. To sa však v praxi príliš funkčné neukázalo. Pod teplými nápojmi sa lyžičky vyrovnali, vidličky neboli dostatočne pevné a nožíky sa lámali. Rovnako dopadli aj jednorazové slamky z papiera, ktoré sa po čase (alebo v teplej tekutine) rozmočili. Všetky tieto problémy rieši práve ReFork a my veríme, že budú mať svetový úspech. Navyše, ich príbor pekne vonia po dreve, má vynikajúcu pevnosť a je aj lacný.

jednorazovy_pribor_zly


Problém majú aj ostatné bioplasty. Výroba príborov z nich je podstatne nákladnejšia než v prípade ReForku a v prírode sa navyše nerozloží. Musí sa kompostovať. ReFork tak v súčasnosti nemá konkurenciu a je jediným výrobcom kvalitných, lacných a skutočne rozložiteľných jednorazových produktov.

ReFork RFK – Ethereum ERC20 Token, ktorý má zmysel

ReFork uzavrel dohodu o vytvorení ERC20 tokenu EFK, ktorých je celkom 4 miliardy. Následne došlo k ich prerozdeleniu do niekoľkých kategórií. Nejde však o žiadne akcie spoločnosti, aj keď to tak niektorí ľudia berú.

Tak ako tak, investície do tejto českej spoločnosti dávajú zmysel. Firma sa relatívne rýchlo rozbieha, má za sebou silných partnerov a kvalitný produkt, ktorého využiteľnosť v najbližších 12 mesiacoch prudko stúpne. A potom tiež token, ktorý ešte ani nie je na burze.

Teoreticky by teda jeho hodnota mala pekne stúpať. Predpredaja sa môžete zúčastniť kliknutím na tento link.


1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Peter Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Peter
Guest
Peter

Zaujímavé.
Nejde o kúpu akcí a o čo vlastne ide v erc refork? Čo má ich príbor spoločné s ich tokenom 🙂