Za posledný týždeň je tých recenzií na Crypto Kingdom (CK) trošku viac, ale to je presne to, čo ste si pýtali. Jedine tak sa dá docieliť najväčšia možná transparentnosť, informovanosť a nezaujatosť. Ako teda dopadli signály od Crypto Kingdom, ktoré som otvoril začiatkom týždňa?

Ako dopadol tento týždeň?

Takže ako dopadli tri signály, o ktorých som písal v utorok? Prvý z nich bol Bread, ktorý bol kupovaný na leveli 2 620 Satoshis. Prvý target bol na hranici 2 850 až 2 900 Satoshis, avšak tam sa cena ešte stále nedostala. A čo sa mňa týka, aktuálne ma ani nezaujíma, či sa tam dostane, pretože som Bread uzavrel na cene 2 625 Satoshis včera ráno. Rozhodol som sa tak nielen po upozornení od CK, že BTC sa môže chystať na výrazný pohyb hore, ale takisto aj preto, že cena Bread-u začala výrazne klesať z úrovne 2 700 Satoshis. Toto rozhodnutie sa aktuálne javí ako správne, kedže teraz sa s Bread obchoduje na úrovni 2 420 Satoshis. Ak sa teda nikto nenahnevá, tak poviem, že vďaka tomuto signálu som ani neprerobil, ani nezarobil.

Nie ste si istí, či chcete signály od Crypto Kingdom? Čo takto sa o vedomostiach CK presvedčiť vďaka ich ebook-u. Ten nájdete tu a stiahnuť si ho môžete úplne ZADARMO.

To už však ale nemôžem povedať o signáli na kryptomenu CyberMiles. Tento signál totižto nevyšiel úplne podľa predstáv. Cena CyberMiles padá naozaj výrazne a nákup na hranici 438 Satoshis sa úplne nevydaril. Na to si ale CK dali pozor a upozorňovali všetkých, aby uzavreli pozície čo najskôr (varovanie prišlo nad hranicou 410 Satoshis, kedy som, pochopiteľne, okamžite uzavrel pozíciu). Tento signál bol teda pomerne stratový, a to na hranici – 6, 38 % (CK reportuje stratu zhruba 3 %, keďže mali aj skorší vstup, aj výstup).

Posledný z nich, signál na STORM/BTC, je stále otvorený nielen u mňa, ale aj u Crypto Kingdom. Samozrejme, že upozorňujú na rizikovosť tohto signálu, ktorý bol odporučený najmä pokročilým obchodníkom. Nateraz tak STORM/BTC ostáva stále otvorený a uvidíme, či spraví nejaký zisk.

Nie všetko je čiernobiele, ale Bitcoin „is the king“

Ako som už spomenul, tento týždeň nám Bitcoin pripravil (ne)milé prekvapenie. Milé pre tých, ktorí držali BTC a čakali presne na taký pohyb, aký predviedol. Nemilé prekvapenie to bolo pre tých, ktorí sa snažili obchodovať s altcoinami.

Aj napriek tomu, že mne sa nie úplne darilo, to neznamená, že všetci boli iba stratoví. CK totižto poskytlo aj niekoľko signálov, ktoré boli pomerne profitabilné. Viacero signálov na rôzne kryptomeny im spravilo plusových 3 – 5 %, avšak aktuálne sa dá očakávať, že viac signálov nebude chodiť, kedže BTC sa ukazuje ako jediný kráľ.

Záver

Aj napriek miernej strate sa opäť oplatilo pozorovať nielen signály od CK, ale využívať aj iné možnosti, ktoré sa v rámci tohto produktu vyskytujú. Je nimi napríklad univerzita a Kryptosnídane s Mikom, ktorá je, podľa mňa, výborný počin a veľmi sa mi táto myšlienka páči. Totižto takmer každé ráno som v krátkosti informovaný o tom, čo sa dá očakávať od daného dňa a aký postoj má na aktuálnu situáciu profesionálny trader.

Čo čítať ďalej?

[RECENZIA] Mám pocit, že Crypto Kingdom som sklamal ja!

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of