countdown trading11 kryptomagazin odpocet

Vianoce už sú viac menej za nami a spolu s nimi odchádzajú aj zľavy na členstvá a kurzy Trading11. Do polnoci môžete získať vianočné balíčky za super ceny.!Ak ste fanúšik našej obchodnej stránky a ste spokojní s našou prácou, máte poslednú šancu výrazne ušetriť.

Vianočné balíčky Trading11 nájdete v tomto odkaze.

STANDARD X-mas

6-mesačné členstvo STANDARD X-mas vám zabezpečí dlhodobý prístup ku profesionálnym analýzam, ktoré nájdete iba na Trading11. Tieto analýzy sú skvelou pomocou pre začínajúcich, ale aj pokročilých obchodníkov, ktorí majú záujem o názor profesionálnych traderov a ich pohľad na trh.

6-mesačné členstvo je ešte chvíľu dostupné s 20% zľavou.

STANDARD X-mas + kurz

Tento balíček obsahuje členstvo na šesť mesiacov a kurz obchodovania podľa vlastného výberu.

Chcete sa naučiť poriadne obchodovať? S využitím technickej analýzy, štatistických metód, hedgovania a kvalitných obchodných stratégií máte istotu, že na burze neprerobíte. V kurze Obchodovanie kryptomien 1.0 získate vedomosti o najdôležitejších aspektoch obchodovania.

Viac info. o kurze Obchodovanie Kryptomien 1.0 nájdete tu.

Prípadne si môžete vybrať kurz Price Action, na ktorom si perfektne osvojíte rovnomennú obchodnú stratégiu. Naučíte sa predikovať pohyby trhu z čistého grafu a hľadať nízko-rizikové obchody s vysokým potenciálom zisku.

Viac info. o kurze Price Action nájdete tu.

Kurzy obchodovania na Trading11 zožali veľký úspech a v januári otvárame nové triedy!

S týmto balíčkom ušetríte 25%.

STANDARD XXL + Kombo

Kúpou tohto balíčka získate členstvo STANDARD na celý rok a oba spomínané kurzy. S týmto balíčkom ušetríte až 30%!

Vianočné balíčky Trading11 nájdete v tomto odkaze.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Libor

Ad : “S využitím technickej analýzy, štatistických metód, hedgovania a kvalitných obchodných stratégií máte istotu, že na burze neprerobíte”. To fakt ? Máme 100% istotu, že neprerobíme ? Ale prerobíme, 50 % prerobí hneď, a tích druhých 50 % najprv zarobí a až neskôr prerobí, keď v tom budú pokračovať. Ziskoví budú len tí, čo najprv zarobia a potom už nebudú v tom pokračovať. Takže v podstate s využitím technickej analýzy dá získať iba ak maximálne “pocit istoty”.