Obľúbená banka Slovákov uzavrela nové partnerstvo. Klienti teraz získajú exkluzívne benefity

  • Populárna slovenská banka sa spojila s novým partnerom.
  • Jej klienti môžu vďaka tomu pohodne využívať množstvo dovolenkových zliav.
Novinky Slovenská banka uzavrela partnerstvo s Gopass
Slovenská banka uzavrela partnerstvo s Gopass. Zdroj: shutterstock.com/Zamrznuti tonovi
BITmarkets BITmarkets

Populárna slovenská banka oznámila nové partnerstvo. Spojením s Gopass a Mastercard môže klientom ponúknuť jedinečné benefity, ktoré kombinujú bankové a rekreačné služby. 365.bank s Gopass prinášajú Slovákom unikátny spôsob, ako ušetriť počas letnej aj zimnej dovolenky.

Slovenská banka sa spojila so zľavovým programom

Program 365.Gopass umožní klientom banky využívať širokú škálu zliav a výhod v horských strediskách, vodných parkoch a ďalších zariadeniach, ktoré sú v ponuke Gopass. Stačí si prepojiť svoj účet v 365.bank s kontom v Gopass. Záujemcovia tým automaticky získajú prístup k množstvu benefitov.

Jednou z hlavných výhod je garancia najnižšej ceny sezónnych lístkov do lyžiarskych stredísk a vodných parkov. Patria tam aj zľavy na vstupy do najobľúbenejších slovenských akvaparkov, akými sú Bešeňová či Tatralandia.

Okrem toho, pri platbe kartou 365.bank sa Gopass body automaticky pripočítavajú na účet klienta, čo prináša komfort a jednoduchosť pri zbieraní vernostných bodov. Tieto body môžete následne použiť na ďalšie zľavy a výhody v rámci programu.

Zľavy v obchodoch a reštauráciách

Ďalšou významnou výhodou je zľava až 10 % v obchodoch Tatry Motion a zľava 15 % vo vybraných gastro prevádzkach, vďaka čomu môžu klienti 365.bank šetriť aj pri nákupoch a stravovaní. Navyše, program ponúka exkluzívnu zľavu až 20 % na produkty značky Garmin, čo je mimoriadne atraktívne najmä pre športovcov a outdoorových nadšencov.

Pre nových klientov, ktorí si založia účet v 365.bank s pozývacím kódom 365GOPASS, je pripravený bonus 15 €.

Členovia programu sa môžu zapojiť aj do súťaže o zážitky v hodnote 40 000 €. Šťastlivci získajú napríklad noc na Lomnickom štíte či na Chopku.

Jedným z ďalších lákadiel je možnosť získať skipas na večerné lyžovanie zdarma, čo je výhoda, ktorú ocenia všetci milovníci zimných športov. Klienti môžu využiť tiež jednorazovú zľavu na 1-dňový skipas v rezortoch TMR na Slovensku.

98%

Už sa viac neboj o svoje peniaze.

Investuj a premeň svoje obavy na príležitosť.

Sponzorovaný obsah
Obchodovanie je riskantné a môžete pri ňom stratiť časť alebo celý investovaný kapitál. Poskytnuté informácie slúžia len na informačné a vzdelávacie účely a nepredstavujú akýkoľvek typ finančného poradenstva a/alebo investičného odporúčania.
Späť
Strana 1/2Ďalej
0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
Zdroj: 365.bankTAGY:
Autor:
Nikola Litvinová
Nikola Litvinová

Vyštudovala odbor financie a intenzívne sa venuje investovaniu. Analytickým okom sleduje svetové aj domáce ekonomické dianie. Zaujíma sa nie len o kryptomeny, ale rovnako aj o tradičné finančné trhy. Baví ju vytvárať pútavý obsah, ktorý prináša čitateľom skutočnú hodnotu.