Noví operátori chcú uchmatnúť Telekomu zákazníkov. Ponúkajú nevídané ceny

  • Telekom mení svoje balíky služieb.
  • Jeho zákazníci majú možnosť bezplatne odstúpiť od zmluvy, bez ohľadu na dobu viazanosti.
  • Menší slovenskí operátori, chcú túto šancu využiť a snažia sa zákazníkov Telekomu prilákať k sebe.
Novinky Operátori chcú prilákať zákazníkov Telekomu
Operátori chcú prilákať zákazníkov Telekomu. Zdroj: shutterstock.com/DaLiu
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Minulý týždeň sme vás informovali o tom, že jeden z najväčších slovenských operátorov mení svoj cenník. Mnohí Slováci so zmenou nie sú spokojní, pretože po novom si za služby priplatia. Túto situáciu chcú využiť menší telekomunikační hráči, ktorí sa snažia zákazníkov giganta zlákať k nim.

Telekom mení svoje balíky služieb, mnohí zákazníci budú platiť viac

Telekom zavádza najväčšie zmeny za posledných desať rokov. Kompletne mení systém fungovania programu Magenta 1. Dotkne sa to automaticky všetkých užívateľov tohto programu už od 1. marca 2024.

Po novom budú mať zákazníci na výber, či si chcú na svoj balík služieb uplatniť zľavu, alebo radšej využijú benefity navyše v dvojnásobnej hodnote zľavy. Keďže Telekom zavádza zmeny plošne, automaticky pre všetkých zákazníkov, pristúpil aj k férovému kroku a dáva im možnosť od svojej zmluvy odstúpiť, a to bez ohľadu na ich dobu viazanosti. Túto možnosť však musia využiť do konca februára.

Ak sa Vás zmena služieb dotkne negatívne a nesúhlasíte s novými zmluvnými podmienkami, máte právo odstúpiť od zmluvy k danej službe bez sankcie do 29. 2. 2024.

98%

Už sa viac neboj o svoje peniaze.

Investuj a premeň svoje obavy na príležitosť.

Sponzorovaný obsah
Obchodovanie je riskantné a môžete pri ňom stratiť časť alebo celý investovaný kapitál. Poskytnuté informácie slúžia len na informačné a vzdelávacie účely a nepredstavujú akýkoľvek typ finančného poradenstva a/alebo investičného odporúčania.

4ka nabáda zákazníkov, aby od Telekomu odišli

Nespokojných zákazníkov Telekomu chce šikovne prilákať konkurencia. 4ka situáciu okamžite využila a predstavila svoju Ponuku mesiaca, kde ponúka veľmi výhodné ceny. Zároveň aj tvrdo zaútočila proti Telekomu, keď zákazníkov nabáda, aby určite využili príležitosť, že môžu len tak odstúpiť od zmluvy do konca februára.

4ka láka Telekomákov

4ka láka Telekomákov. Zdroj: 4ka

Vedeli ste? Ak váš operátor zdražuje svoje služby, máte možnosť od neho odísť aj tento mesiac bez pokuty, aj napriek tomu, že máte viazanosť. Nestrácajte čas a využite našu ponuku mesiaca už do konca februára 2024.

4ka láka zákazníkov Telekomu na neobmedzený paušál za 16 eur na prvých 6 mesiacov. Ten obsahuje neobmedzené volania aj smsky a 300 GB dát.

Nie len 4ka si brúsi zuby na pohoršených zákazníkov Telekomu.

Antik dokonca výpoveď zmluvy v Telekome vybaví za zákazníkov

Na mimoriadnu situáciu v Telekome zareagoval expresne aj Antik. „Zvýšil váš operátor ceny? Nečakajte na koniec viazanosti a prejdite do Antiku ihneď!” Operátor vábi zákazníkov Telekomu na výhodnú ponuku. Za internet a televíziu účtuje 24,90 eur mesačne, pričom obdobná ponuka po zmene cenníka v Telekome vyjde na 38,98 eur za mesiac.

Antik zákazníkom dokonca aj ochotne vybaví všetku dokumentáciu, ktorá sa týka ukončenia zmluvy v Telekome.

Ak ste viazaný u konkurencie a tá Vám zvýšila cenu, môžete prejsť do Antiku ihneď aj bez doby viazanosti. Stačí navštíviť ktorúkoľvek pobočku Antiku a o všetku agendu okolo ukončenia zmluvy u súčasného poskytovateľa, ktorý Vám zvýšil cenu sa postaráme za vás.

Telekom svojou zmenou v balíkoch služieb otvoril dvere konkurencii a tá sa to snaží čo najlepšie využiť. Nie je vôbec bežné, aby medzi operátormi na Slovensku prebiehal až taký ostrý súboj o zákazníka, ako vidíme teraz.

Prečítajte si aj: Larvy v Kauflande: V supermarkete bežne požierajú zvyšky

Autor:
Nikola Litvinová
Nikola Litvinová

Vyštudovala odbor financie a intenzívne sa venuje investovaniu. Analytickým okom sleduje svetové aj domáce ekonomické dianie. Zaujíma sa nie len o kryptomeny, ale rovnako aj o tradičné finančné trhy. Baví ju vytvárať pútavý obsah, ktorý prináša čitateľom skutočnú hodnotu.