NFT Mike Spirit zbierka na charitu
NFT Mike Spirit zbierka na charitu

Tesne pred Vianocami priniesol marketplace Wexo ďalšiu spoluprácu s raperom Majkom Spiritom. Po charitatívnom NFT, ktorého predajom už získali pre telesne postihnutých pacientov viac ako 60 000 eur a zapojil sa do nej aj zápasník a boxer Attila Végh, je aktuálne v elektronickej aukcii prvé slovenské hudobné NFT. Majk Spirit posunul do sveta digitálneho umenia svoj legendárny album Nový človek.

Cena jednej skladby, teda jedného NFT, začínala na 500 euro.

“Album Nový Človek bude mať navždy špeciálne miesto v mojom srdci. Od jeho vydania uplynulo už desať rokov a dnes viem, že neovplyvnil iba môj život, ale aj životy ďalších tisícok ľudí. Skladby z tohto albumu zľudoveli, a preto si zaslúžia, aby sme ich posunuli do nového technologického sveta,“ hovorí Majk Spirit.

O novej kolekcii:

Kolekcia Nový Človek NFT sa skladá z 19 kusov NFT. Za každým z nich nájdete jednu skladbu z albumu Nový Človek.

Získať ich môžete v elektronickej aukcii. Staňte sa aj vy majiteľom jednej, alebo viacerých skladieb, z legendárneho albumu. Okrem vecných cien od Majka Spirita, získate nekomerčné práva k zakúpenej skladbe a zároveň kontakt na manažment Majka Spirita, s ktorým môžete konzultovať svoje nápady pre komerčné využitie svojho NFT. Vlastníctvo takéhoto NFT je pre vás zároveň backstage pass na koncerty počas celého roka 2022.

Ako sa zapojiť do aukcie a čo získaš?

Celá zbierka
Celá zbierka

Ako sa zapojiť do aukcie čo získaš?

Cenu určujú záujemcovia. Vybranú skladbu v podobe NFT získa ten, kto je ochotný zaplatiť viac. V čase prípravy článku cena niektorých skladieb prevyšovala 700 eur. Majiteľ získava aj vinylovú platňu z limitovanej série, samozrejme, s venovaním od autora.

Od Majka:

  1. Merch – Majk Spirit
  2. Káva SPIRIT+
  3. Backstage pass na koncerty v roku 2022
  4. Nekomerčné práva k zakúpenej skladbe
  5. Možnosť diskutovať s Majkom Spiritom komerčné využitie diela

Od WEXO:
1. Vstupenku na Wexo konferenciu 2022
2. Zľavu na produkt: Kryptomenová Budúcnosť od CRYPTON DIGITAL, SE

Nenechajte si ujsť možnosť vlastniť jedinečné NFT Majka Spirita vo forme jeho najúspešnejšieho albumu Nový Človek. 

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance