lindsay lohan

Nedávno sme zhodnotili, že tweety celebrít o kryptomenách už nemajú taký efekt, ako kedysi. Keď Elon Musk začal pred troma týždňami hypovať Dogecoin, veľmi rýchlo došlo k pumpe o tisíc percent. Včera oznámil, že dokonca nejaké DOGE kúpil pre svojho syna a trhy nereagovali.

Bitcoin je prekúpený, výkrik Lindsay Lohan ostal bez odozvy

Podobnú skúsenosť mala populárna speváčka Lindsay Lohan, ktorá nedávno na twitteri kričala “Bitcoin to the Moon.” Tipujeme, že asi nakúpila, tak chce vyjadriť svoju podporu. Bohužiaľ, nič zaujímavé sa nestalo. Trhy dokonca začali klesať!

Zdá sa, že cena BTC je na súčasnej úrovni naozaj trochu prekúpená a trh potrebuje čas na konsolidáciu. Veď ešte nedávno sa Bitcoin pohyboval na 33 000 $! A teraz je o 13 000 dolárov vyššie.

Keď už sme pri tweetoch, namierte svoju pozornosť na tento. Elon Musk v ňom dal radu všetkým nováčikom, ktorí nepoznajú rozdiel medzi peńaženkou a hostingovou službou:

Touto radou od Elona Muska by sa mal riadiť KAŽDÝ majiteľ kryptomien

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre