Investuješ, bitcoin nepovažuješ za hlúposť a nebojíš sa myslieť? Kryptomagazin.sk hľadá nové posily do redakcie

Titulky Hľadáme nových ľudí
Hľadáme nových ľudí. Zdroj: shutterstock.com/Andrey_Popov
BITmarkets BITmarkets

Kryptomagazin sa bude rozširovať o nové portfólio produktov a služieb. Rád tvoríš obsah a si tímový hráč? Máš vzťah ku kryptomenám? Aby sme všetko efektívne a predovšetkým kvalitne zvládli, budeme potrebovať možno práve teba.

Editor článkov

Čo bude tvoja úloha?

Tvojou hlavnou úlohou bude editovať články, overovať informácie a dávať spätnú väzbu redaktorom. Musíš ovládať pravopis a mať 100 % gramatiku. Ku editovaniu článkov môžeš sám prispievať svojím obsahom.

Špecialista na sociálne siete

Čo bude tvoja úloha?

Pripravovať obsah na sociálne siete ako Facebook, YouTube, Instagram a TikTok. Zadávať prácu grafikom a podporovať dosah nášho magazínu na spomenutých platformách. Vyžadujeme aspoň základné skúsenosti v oblasti kryptomien a prax s tvorbou obsahu a obsluhovaním sociálnych sietí. Obsah by mal zároveň zábavný a pútavý.

Tvorca videí

Čo bude tvoja úloha?

Tvorba pravidelného video obsahu v našom štúdiu, prípadne podľa potreby z domu. Vyžadujeme, aby si vedel dobre hovoriť a vystupovať na videu. Aby si bol vtipný a zároveň vedel kvalitne odprezentovať odborne témy, ako napríklad: čo je to Bitcoin, kde ho kúpiť a ďalšie.

Redaktor

Čo bude tvoja úloha?

Do nášho redaktorského tímu hľadáme posilu na tvorbu redakčných článkov. Baví ťa písať o kryptomenách a chceš pomáhať ľudom so základnými otázkami o kryptomenách? Môžeš sa realizovať  práve na Kryptomagazíne. Oceníme aj pravidelný obsah v rámci noviniek z kryptomenového sveta. Vyžadujeme vysokú úroveň slovenskej gramatiky a štylistiky.

Grafik

Čo bude tvoja úloha?

Baví ťa tvoriť grafiku, bannery a ďalšie grafické produkty? Kryptomagazín hľadá práve teba. Tvojou úlohou bude pripravovať rôzne šablóny na sociálne siete, grafické bannery a ďalšie zadania podľa potreby.

Strihač videí

Čo bude tvoja úloha?

K nášmu novému YouTube kanálu hľadáme strihača videí, ktorý by vedel videá posunúť o level vyššie. Vyžadujeme znalosti v oblasti strihania videí a tvorby grafických prvok v programe After effect alebo inom alternatívnom programe.

Producent videí

Čo bude tvoja úloha?

Keďže chceme náš YouTube kanál robiť na vysoko kvalitnej úrovni, so scenárom a trochu aj zábavnou formou tak, aby informoval ľudí o kryptomenách, hľadáme aj producenta videí, ktorý by sa staral o samotné jadro celého projektu. Aby boli videá pozerateľné pre široké publikum.

Ak ťa niektorá z pozícií zaujala, tak nám so životopisom a ukážkou vlastnej tvorby môžeš napísať na: [email protected].

Cenové ohodnotenie: 10 – 30 eur na hodinu.

Práca z domu alebo v našej kancelárii, podľa potreby.

Typ práce: faktúra na živnosť, firmu, prípadne na dohodu o vykonaní práce.

Autor:
Ľuboš Kovár
Ľuboš Kovár

Kryptomenám sa venuje už od strednej školy. Za niekoľko rokov vybudoval z Kryptomagazínu najväčší kryptomenový a zároveň ekonomický magazín na Slovensku.

Najčítanejšie články

1

Táto krajina je novým Chorvátskom. Turistov vábi lacnými službami i azúrovým morom

2

Moderný supermarket má vážne problémy. Prečo tam nikto nenakupuje?

3

Veľká slovenská banka úplne ruší platobné karty Visa. Dotkne sa to aj vás?

4

Obrovské prekvapenie. V maličkej slovenskej obci vyrastie nové nákupné centrum

5

Sociálna poisťovňa chystá zmeny. Všimnú si ich všetci Slováci

PR články

Aký výkon má obchodovanie s veľkými dátami s umelou inteligenciou, ako je ChatGPT? ATPBot má odpoveď

PR články | 24. mája 2024

PR článok ATP Bot. Nedávno ATPBot oznámil, že teraz podporuje všetkých používateľov Binance, Kraken a Coinbase, aby mohli implementovať automatické obchodovanie s umelou inteligenciou prostredníctvom API, čím používateľom poskytuje viac príležitostí na obchodovanie s kryptomenami.

ATP Bot obchoduje s AI