ICO FOAM – Priestorové údaje objektu na blockchaine

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Pozitívny ohlas časti komunity okolo kryptomien, volajúcej po zavedení nových inovatívnych štandardov spojených s verejným predajom digitálnych mincí (ICO) a žetónov (TGE), zožal projekt FOAM po ohlásení svojho TGE (Token Generation Event), ktoré je naplánované na 31.7.2018.

Získajte exkluzívne členstvo na Trading11 iba za 10 € mesačne

Startup FOAM sa zameriava na vývoj priestor mapujúcich aplikácií s možnosťou vytvorenia presného a spoľahlivého údaju „Dôkaz o polohe” (Proof-of-location), ktorý zaznamená priestorové údaje objektu do Ethereum blockchainu.

Tím Foamspace vo svojom vyhlásení uvádza, že žetóny budú môcť získať iba registrovaní nákupcovia, odhodlaní dlhodobejšie spolupracovať pri vývoji FOAM protokolu.  

„Očakávame a dúfame, že táto forma distribúcie žetónov prepojí FOAM protokol so skupinou oddaných investorov s vôľou podieľať sa na budovaní inovatívneho riešenia mapovania sveta riadeného na báze konsenzu.”

Počas registrácie vyplnia účastníci dotazník, v ktorom deklarujú, že budú ochotní prispieť pri vývoji funkcie „Dôkaz o polohe” poskytnutím svojich geografických súradníc po dobu 45 dní. Počas tejto doby bude na základe „inteligentného kontraktu” (smart contract) možné žetóny použiť, avšak nie obchodovať.

V pozitívnom duchu sa na svojom Twitteri vyjadril aj Kyle Samani: „Úžasný ICO plán od FOAM protokolu.”

Na verejný predaj FOAM tokenov projekt vyčlenil 30 % ich celkového množstva. Tento predaj bol pripravený v spolupráci s projektmi firmy ConsenSys – Brooklyn Project a Token Foundry.

Registrácia a zápis do „whitelistu” prebehne v termíne 16. – 27.7. na platforme Token Foundry (https://tokenfoundry.com/).

Pozrite si naše najnovšie video. Budeme radi, ak sa prihlásite na odber videí na našom YouTube kanáli.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Zdroje:
https://blog.foam.space
https://twitter.com/foamspace
https://twitter.com/KyleSamani

Autorom článku je Jaro M.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.