ICO Dash 2 Trade
ICO Dash 2 Trade. Zdroj: dash2trade.com

Krypto-signálová analytická platforma Dash 2 Trade získala takmer 12,5 milióna dolárov a projekt sa rýchlo blíži k cieľovej hodnote 13,42 milióna dolárov, takže pre investovanie už nie je času nazvyš.

Analytici predpokladajú, že Dash 2 Trade prinesie v roku 2023 10-násobné zisky.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to vaše rozhodnutie, za ktoré beriete sami riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne robili sami rozbor každého projektu a investovali iba to, či si môžete dovoliť!

Predpredajná časť demo verzie dashboardu sa spustila v stredu 4. januára

K dynamike projektu prispieva aj to, že v stredu 4. januára sa vydala demo verzia sekcie predpredajov na dashboarde.

Centralizované výmenné zoznamy už 11. januára

A ak ani to nestačí na povzbudenie chuti tých, ktorí majú peniaze stále na účte, v stredu 11. januára sa token Dash 2 Trade (D2T) objaví na troch popredných centralizovaných burzách (CEX) – Changelly Pro, LBank a BitMart, ako aj na burze Uniswap.

Na kúpu zostalo menej ako 10 % tokenov Dash 2 Trade, takže potenciálni investori budú musieť konať rýchlo, inak prídu o možnosť získať token za nízku cenu.

Projekt Dash 2 Trade už tvorí komunitu 70 000 obchodníkov

Dash 2 Trade si za krátky čas získal značný počet priaznivcov.

Vďaka partnerstvu so spoločnosťou Learn 2 Trade sa už môže pochváliť 70-tisícovou komunitou obchodníkov na finančných trhoch.

Komplexné a hĺbkové údaje a analýzy o predpredajoch poskytujú používateľom výhodu

Sekcia predpredajov poskytuje komplexné informácie a analýzy o všetkých predpredajoch na trhu vrátane tých, ktoré sa práve skončili.

Ak chcete začať, jednoducho kliknite na tento link https://beta.dash2trade.com a zadajte e-mail vo vyskakovacom okne.

Sekcie ako napríklad „najlepšia sociálna aktivita“, „najlepšie predpredaje“ a „nové listingy“ poskytujú používateľom okamžitý prehľad o situácii na trhu tým, že zobrazujú 5 najlepších z nich.

5 najlepších kryptomien
5 najlepších kryptomien. Zdroj: dash2trade.com

Pod týmito mini tabuľkami sa nachádza hlavná tabuľka, v ktorej sú tokeny zobrazené a v predvolenom zobrazení zoradené podľa ich Dash Score.

Dash score
Dash score. Zdroj: dash2trade.com

Informácie o každom tokene zahŕňajú Dash Score, dátum ukončenia, tagy, dátum uzávierky vyzbieranej sumy, pevný limit, trhový limit predpredaja, sociálne sledovanie, sociálne interakcie a reťazec.

Zelené a žlté tagy zobrazujú viac informácií, pričom sa zameriavajú na oblasti, ako sú VC, vesting, audit a cliff.

Dash 2 Trade rozhranie
Dash 2 Trade rozhranie. Zdroj: dash2trade.com

Kliknutím na názov tokenu sa používatelia dostanú na stránku profilu projektu, ako je znázornené na obrázku vyššie. Ak bol predpredaj overený, je na ňom zobrazený zelený farebný štítok.

Po prejdení kurzorom myši na Dash Score sa zobrazí okno s podrobnosťami, v ktorom sa zobrazí päť hlavných oblastí hodnotenia – tím, produkt, marketing; vývoj a tokenomika.

Váhy kritérií bodovacieho systému je možné vidieť vo vyskakovacom okne.

Na stránke profilu sa nachádzajú aj podrobné sociálne štatistiky rozdelené na sledovateľov a zapojenie s týždennou zmenou a hodnotenie sentimentu

Ak k tomu pridáte podstatné údaje, ako je adresa predpredaja a tokenu, celková ponuka, tokeny pre likviditu a úplný rozpis tokenomiky projektu, nájdete tu všetko, čo záujemca o predpredaj potrebuje.

Nič iné na trhu sa nevyrovná ponuke Dash 2 Trade pre inteligentné krypto-obchodovanie

Dash 2 Trade aplikácia
Dash 2 Trade aplikácia. Zdroj: dash2trade.com

Tím hovorí, že ďalšie funkcie v sekcii predpredaja budú dostupné priebežne, ako sa bude projekt ďalej vyvíjať.

Dash 2 Trade bude mať aj vlastnú obchodnú akadémiu „Learn to Earn“, ktorá používateľom umožní získať tokeny D2T počas ich vzdelávacej cesty.

Medvedí trh a pokles FTX podnecujú dopyt po vysokokvalitných výskumných produktoch a signalizačných službách

Paradoxne však súčasný medvedí trh a prepad FTX v skutočnosti prospel spoločnosti Dash 2 Trade. Projekt totiž výborne zapadá do trhu a uspokojuje rastúci dopyt maloobchodných investorov.

Vysoko odborný tím Dash 2 Trade zložený z kvantifikátorov, obchodníkov a vývojárov pomohol platformu zdokonaliť. Na rozdiel od iných krypto-projektov je pre Dash 2 Trade adresovateľným trhom celý krypto-svet, čo mu dáva enormné potenciálne publikum.

Kde a ako kúpiť D2T token

Na investovanie do predpredaja potrebujete USDT (Tether) alebo ETH. Na kúpu ETH môžete použiť debetnú alebo kreditnú kartu priamo na stránke Dash 2 Trade.

Používatelia mobilných zariadení odporúčame službu Trust Wallet.

Kód smart kontraktu Dash 2 Trade je plne auditovaný spoločnosťou SolidProof a tím je overený spoločnosťou Coinsniper.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to vaše rozhodnutie, za ktoré beriete sami riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne robili sami rozbor každého projektu a investovali iba to, či si môžete dovoliť!