Gigant z elektropriemyslu prijme platby v kryptomenách

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Spoločnosť Avnet, Inc., jeden z najväčších svetových distribútorov elektronických súčiastok a technologických riešení, oznámila spoluprácu s BitPay.

Spoločnosť Avnet, Inc. sa nachádza na zozname Fortune 500 už 24 rokov. Jej ročné príjmy sa pohybujú v čiastkach okolo 19 miliárd dolárov

Podľa tlačovej správy bude Avnet prijímať Bitcoin a Bitcoin Cash.

“Spolupracujeme s BitPay, aby sme uľahčili bezpečné platby pre všetky typy zákazníkov, aby sa mohli zamerať na vývoj svojich produktov, nie na to, ako za ne platiť,” povedal viceprezident Avnet, Sunny Trinh.

 

Hlavný obchodný riaditeľ spoločnosti BitPay, Sonny Singh zase povedal:

“Nielenže sa bitcoinom platí jednoduchšie a rýchlejšie ako kreditnými kartami alebo bankovými prevodmi, ale je to aj lacnejšie a jeho adopcia rastie.”

Záver

Máme tu ďalšie perfektné partnerstvo, ktoré pomôže adopcii Bitcoinu, len tak ďalej… Kto vie, čo ešte môže vďaka tomuto fenoménu vzniknúť, aké služby a podobne. Nechajme sa prekvapiť.

Čo čítať ďalej?

[SPRÁVY] Coinmarketcap Crypto index uzrel svetlo sveta • Regulácie centrálnej banky Mexika môžu kryptomenám uškodiť

Zdroj: coindesk.com

Tento článok je preložený z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Dariusz Matuszyński.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.