Consensus konferencia – live stream online a tipy čo sa oplatí sledovať.
Consensus konferencia – live stream online a tipy čo sa oplatí sledovať. Zdroj: shutterstock.com/MatejKastelic

Dnes začína živé vysielanie z priebehu jednej z celosvetovo najpopulárnejších konferencií o kryptomenách a blockchaine – Consensus 2018. 

Originál článku v českom jazyku nájdete tu.

Živé vysielanie z konferencie môžete sledovať tu:

https://www.coindesk.com/events/consensus-2018/live/  – TU

(update: stream už funguje)

Pokiaľ nemáte možnosť sledovať online prenos, budeme pre vás spracovávať za každý deň konferencie prehľad toho najdôležitejšieho, čo na konferencii v ten deň zaznelo. A pokiaľ máte možnosť a nemôžete sledovať celý deň, nižšie prinášame tipy na tých najzaujímavejších rečníkov a diskusné panely.

Hlavné témy a partneri:

Hlavnou témou tohtoročnej konferencie je budúcnosť blockchainu a kryptomien. Medzi veľkými témami bude taktiež využitie blockchainu pre tzv. internet vecí (IoT), rola regulátorov a regulácie, ukončenie obchodných vojen a oslobodenie kapitálu.

Zaujímavé tiež je sa pozrieť na to, ktoré veľké firmy sa objavili tento rok medzi sponzormi konferencie. Napríklad IBM, čo už asi nikoho neprekvapí, ale taktiež Microsoft, Accenture, Deloitte, SAP a PwC. Okrem veľkých firiem sú medzi partnermi tiež niektoré známe kryptomeny a poskytovatelia služieb, ale o tom viac v samostatnom článku.

Tipy, čo sa oplatí dnes sledovať:

Program je skutočne nabitý, pokiaľ vás nejaká téma zaujíma do hĺbky, určite sa pozrite na program konferencie a nájdite si vlastnú top prednášku či diskusiu. Nasledujúce tipy sú skôr na všeobecne zaujímavé témy alebo osobnosti (uvádzané s miestnym časom konania):

9:00am – 9:10am
State of the Blockchain World (stav blockchainového sveta)
Don Tapscott, Blockchain Research Institute

11:00am – 11:40am
The Token Economy – diskusný panel o zmenách ekonomiky spôsobených kryptorevolúciou

1:30pm – 3:50pm
All Kinds of Funds – diskusný panel o krypto investičných fondoch

1:30pm – 2:10pm
The Race Towards Interoperability – diskusný panel, jedným z hosťov je aj Ch. Lee

4:30pm – 4:40pm
KEYNOTE (kľúčové témy)
Amber Baldet

4:40pm – 5:00pm
The Most Secure and Reliable Commercial Networks in the World (najbezpečnejšie a najspoľahlivejšie komerčné siete na svete)

Nenechajte si ujsť naše krypto-spravodajství a prihláste sa na odber notifikácií. Inštrukcie získate kliknutím na zvonček vľavo dole. Taktiež nás sledujte na našej facebookovej stránke a nenechajte si ujsť najnovšie správy z kryptosveta.

Naše najnovšie video

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance