STREAM o 20:45 s Dominikom Stroukalom – Čaká nás legendárny Bitcoin bullrun!

0

Dominik Stroukal, známy liberálny ekonóm, ktorý sa v česko-slovenskej kryptomenovej komunite zviditeľnil v roku 2015, keď spolu s  Jánom Skalickým napísal knihu Bitcoin: Peníze budoucnosti. Verejnosti v nej predstavil najúspešnejší finančný experiment tohto desaťročia. V súčasnosti na Mall TV tvorí reláciu Kdo to platí, pôsobí ako hlavný ekonóm Banky CREDITAS a vyučuje na vysokej škole CEVRO Institut.

NAŽIVO s Dominikom Stroukalom o Bitcoine a budúcnosti kryptomien

S Dominikom sa zajtra na streame budeme baviť o všetkom, čo sa teraz deje vo svete kryptomien. Bitcoin v posledných týždňoch prekonal absolútne všetky očakávania a jasne dal najavo, že začína niečo veľké. Vytvoril nové historické cenové maximum a záujem o túto kryptomenu raketovo rastie.

Bitcoin bullrun v roku 2021 sa však od tých ostatných bude líšiť. Tentokrát ho totiž nepoženú hore obyčajní ľudia, ale inštitucionálni investori. Ako to bude vyzerať a čo môžeme očakávať? Dominik s nami na streame bude zdieľať svoj názor. Rozhovorí sa aj o rozmachu Dark Webu počas pandémie koronavirusu.

Na to všetko a ešte oveľa viac sa môžete tešiť už zajtra (9.12.2020) o 20:45 na našom streame. Prihláste sa na odber kanálu BitLink a nenechajte si ujsť naše spravodajstvo (nie len) zo sveta kryptomien.

Tešíme sa na vás!

Dominika môžete nájsť na týchto stránkach:

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre