Bitstamp delisting XRP amidst SEC lawsuit

XRP sága pokračuje aj cez Vianoce. Necelý týždeň po tom, čo agentúra SEC vzniesla obvinenia voči firme Ripple a ich tokenu XRP začínajú reagovať aj veľké burzy. Ako prvý s obmedzeniami prichádza Bitstamp. Európska kryptomenová zmenáreň včera oznámila, že v USA prestane podporovať obchodovanie a vklady XRP na platformu.

Zákazníci burzy z USA si môžu svoje tokeny kedykoľvek vytiahnuť a aktivita v ďalších krajinách tým nebude nijako zasiahnutá.

TIP pre vás: Kryptomeny ZDARMA? – TOP 5 faucetov, ktoré reálne vyplácajú

Obrovská volatilita na trhu s XRP a zaujímavé príležitosti na gambling

Token XRP začal padať deň po oznámení žaloby zo strany SEC. Z ceny 55 centov veľmi rýchlo klesol na 21 centov. Následne sa kyvadlo otočilo druhým smerom a zaznamenali sme pumpu na takmer 40 centov. Aktuálne sa cena ustálila na hladine 0,3 $.

Vysoká volatilita na trhu s XRP samozrejme otvára zaujímavé možnosti na gambling. Kto pohotovo reagoval a nakúpil token blízko dna ho potom mohol predať soo ziskom až 95%. Samozrejme, chce to pevné nervy a veľké šťastie.

XRP/USD
XRP/USD

XRP je teraz v hľadáčiku kryptogamblerov z celého sveta a všetky fundamenty naň budú silno pôsobiť. Ak by sa burza ako Binance rozhodla delistovať XRP zo svojej americkej platformy, cena pravdepodobne zase poletí dole. Naopak, ak sa Ripplu podarí dokázať, že XRP nie je neregistrovaný cenný papier, ale kryptomena, jeho cena bude prudko rásť.

Myslíte si, že žaloba SEC je opodstatnená a XRP je neregistrovaný cenný papier?

View Results

Loading ... Loading ...

Chcete vedieť viac o žalobe od SEC? Prečítajte si náš rozbor:

SEC ide Ripplu po krku kvôli ich podvodom s XRP