Bitcoin-SV

Craig Wright je najopovrhovanejšou osobou v kryptosvete. Právom. Jeho odporné vystupovanie a neuveriteľná agresivita sú v komunite preslávené. Bitcoin SV, ktorého bol iniciátorom si však stále drží vysokú hodnotu. Má ale naozaj nejakú?

Wright je karikatúra s veľkou mocou

Chcel by som brať tento článok vážne, lenže to sa vlastne ani poriadne nedá. Wright by bol komickou postavičkou na poli kryptomien. Keby nebol nebezpečný, čo spoznal legendárny Hodlnaut na Twitteri.

Wright na neho súdne zaútočil a donútil ho tak k stiahnutiu z verejného priestoru. Bol to útok na váženého člena komunity. Tej komunity, s ktorou BTC rástol a stal sa globálnym úložiskom hodnoty.

Pripomeňme si legendárnu konferenciu v Afrike, kde Craig Wright hovoril o tom, ako má blockchain umožniť slobodné obchodovanie. A len tak medzi rečou spomenul, že má viac peňazí, než celá Rwanda. Medzitým sálu opustil zakladateľ Cardana Hokinson. Bol to krásny kontrast inovátora proti egoistovi.

Satoshi Vision je výsmech

Tým sa dostávame k jadru veci. BTC SV sa ukázalo ako výsmech, keď v jeden deň tvorilo 86 % on-chain volume len 100 transakcií. To znamená, že táto minca má správny názov len v prípade, že Satoshi si želal, aby bola sieť BTC nebezpečná, nezaistená a nepoužívaná.

V komunite je stále veľa lovcov príležitostí. A časť z nich si povie, že ak ľudia nenávidia BTC SV, tak je vlastne čas nakúpiť. Jeho cenu predsa len občasné pump and dumpy vyženú hore. Lenže BTC SV nie je jedným z coinov s potenciálom.

BTC SV má jednu paralelu, ktorú majú ľudia ešte v živej pamäti. Nebude azda dlho trvať a budeme počuť umieráčik za BTC SV. A všetci iste viete, aké slová v ňom zaznejú. Hey, Hey, Heeeeeey…….

Čo čítať ďalej:

[Názor] Svet stojí na prahu ďalšej vojny – Bitcoin môže zmeniť rovnováhu moci

Zdroj:
twitter.com

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Adam K.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance