Bitcoin (BTC) síce prerazil kľúčovú hladinu 30 000 USD, ale veľmi rýchlo a s veľkou vervou sa kurz vrátil späť. To nikto nečakal, pretože z technického hľadiska znamenal prielom 30 000 USD obrovský problém, ktorý mal spôsobiť kaskádové výpredaje. Teraz sa teda vážne špekuluje nad tým, že tento prielom bol iba medveďou pascou, čo je logicky býčie znamenie.

Aké sú teda aktuálne možnosti? Je šanca, že sme dosiahli dno? Alebo ide o oddiaľovanie nevyhnutného? V dnešnom live streame o 19:00 na kanáli Bitlink si všetko preberieme a vysvetlíme. Okrem BTC sa však pozrieme aj na iné trhy, ako je Altcoin Index, altcoiny, zlato a iné.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Ing. Jaroslav Jarolím.

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.