STREAM o 20:00 Bitcoin prekonáva historické maximum! Sledujte to s nami naživo

2

Nebolo to tak dávno, čo sme na BitLinku mali posledný stream. Naposledy sme sa bavili o lokálnom raste na BTC, po ktorom môže prísť samozrejme ešte jeden výplach. Dokončila by sa tým tak celá ABC korekcia.

Momentálne Bitcoin zlomil ATH a samozrejme môže to byť veľmi dobrý signál k rastu, ale aj nemusí. V minulosti vždy, keď Bitcoin prerazil ATH, tak sa chvíľu držal na rezistentnom pásme a až po niekoľkých mesiacoch sa vydal to the moon. Bude to aj tomto prípade, alebo príde tvrdý pokles?

Už iba 24 hodín platí BLACK Friday akcia, vrámci ktorej môžeš získať 3-mesačné členstvo so zľavou až 66%. Dostaneš tak prístup do našej LIVE Trading ROOM.

>>>Pozrieť si ponuku<<<

Ako sú na tom ostatné kryptomeny

Altcoiny sa rovnako pomaly spamätali z poklesu. Niektoré vyzerajú veľmi dobre a nemyslím si, že v prípade poklesu BTC bude narušený bullish trend, ktorý sa začal pred 3 týždňami.

Zaujímavé altcoiny a grafy budeme rozoberať počas zajtrajšieho streamu. Nezabudnite si preto zapnúť odber so zvončekom, aby ste o 20:00 nezmeškali live stream.

Prihláste sa na odber BitLink videí a nezmeškajte naše spravodajstvo.

Tešíme sa na vás!

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Saxana

Riadne hlúposti pisete